Arkadiusz Tańcula zwyciężył z Mateuszem „Muranem” Murańskim na dzisiejszej, piątkowej gali FAME MMA 15, kończąc tym samym jeden z najbardziej medialnych konfliktów świata freak-mma.

Obaj zawodnicy zaczęli bardzo zachowawczo pojedynek. Żaden nie chciał mocniej zaakcentować atak i nadziać się na kontrę. Jedynie pod koniec pierwszej rundy Arkadiuszowi udało się wywrócić ciosem Mateusza. W podobnym tonie toczyła się środkowa odsłona pojedynku. Wyczuwanie się, brak bardziej agresywnych zagrań. Wszystko jednak zmieniło się w ostatniej rundzie. To wtedy „Muran” chciał po raz pierwszy obalić swego rywala. Tańcula jednak dość dobrze wybronił próbę sprowadzenia i ostatecznie to Mateusz znalazł się na macie w niekorzystnej pozycji żółwia. Po chwili kontroli z góry i walki w parterze, Tańcula wszedł za plecy przeciwnika, dusząc go i zmuszając do odklepania.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 1,288 polubień

Tragicznie się muran pokazał.

Odpowiedz polub

jon blachowicz

Oplot Challenge
Middleweight

113 komentarzy 90 polubień

I jeden z tych glabow muranskich wyjasniony brawo Arku teraz kolej na drugiego

Odpowiedz 1 Like

cholou92

ONE FC
Bantamweight

2,297 komentarzy 3,315 polubień

spodziewałem się więcej po Muranie, ale Arek w sumie mądrze to rozegrał i wygrał starcie

Odpowiedz 1 Like

L
Luiz N

Brutaal
Super Heavyweight

660 komentarzy 641 polubień

Przy całej sympatii do Arka z Akopem nie ma szans. Akop to mocny niebieski pas bjj do zasieg duzo wiekszy od Arka , nieproporcojnalna budowa i nietuzinkowe myślenie.

Odpowiedz polub