Ewa Brodnicka udanie zadebiutowała w organizacji FAME. „Kleo” jednogłośną decyzją sędziów pokonała Martę Linkiewicz w jednej z głównych walk gali FAME 18, która 20 maja odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie.

Wymiany w stójce zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Marta Linkiewicz starała się dokładać niskie kopnięcia, jednak Ewa Brodnicka atakowała bardzo mocnymi prostymi. W jednej z wymian „Kleo” została trafiona w oko palcem ze strony „Linkimaster”. Walkę przerwano, do klatki wszedł lekarz, który pozwolił jednak na kontynuowanie pojedynku. Chwila wymian, kolejne mocne ciosy ze strony Brodnickiej i na 50 sekund przed końcem odsłony Linkiewicz udanie sprowadziła walkę do parteru.

Lewe oko Marty Linkiewicz było niemal całkowicie zamknięte. Ewa Brodnicka z ogromnym spokojem zajęła środek klatki, kontrolowała dystans i punktowała przeciwniczkę. W połowie rundy „Linkimaster” znów rusza po obalenie i sprowadza „Kleo” na matę. Brodnicka zdołała przetoczyć rywalkę i po chwili wróciły do stójki. Tam szybko „Linkimaster” znów sprowadziła walkę do parteru, zaliczając kolejne udane obalenie.

Trzecia runda zdecydowanie najbardziej spokojna. Po wymianach w pierwszej połowie odsłony, Marta Linkiewicz ruszyła po obalenie. Do końca rundy zdołała kontrolować pozycję w parterze z góry, zadając kolejne uderzenia.

Marta Linkiewicz wszystkie pojedynki toczyła pod szyldem organizacji FAME. Przegrywała tylko z Anielą Bogusz – najpierw w czerwcu 2019 roku przez techniczny nokaut w rundzie pierwszej, następnie niejednogłośną decyzją sędziów w sierpniu 2022 roku.

W wygranych starciach 26-latka pokonywała kolejno Monikę Godlewską, Kamilę Smogulecką, Martę Rentel, Kamilę Wybrańczyk i Karolinę Brzuszczyńską.

Ewa Brodnicka po raz pierwszy weszła do klatki FAME. Wcześniej na zasadach MMA stoczyła dwie walki w HIGH League – najpierw została rozbita ciosami przez Anielę Bogusz, a następnie jednogłośną decyzją sędziów wygrała z Kamilą Wybrańczyk.

„Kleo” w zawodowym boksie stoczyła 21 walk, z których 20 wygrała. Brodnicka przegrała tylko z Mikaelą Mayer, pokonywała natomiast między innymi Djemillę Gontaruk, Janeth Perez czy Nozipho Bell.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

10,895 komentarzy 13,544 polubień
Avatar of Gruby Hejter
Gruby Hejter

BAMMA
Lightweight

879 komentarzy 2,426 polubień

Obie prostytuki nie widziały na oko ale jak sędzia pytał to biły się dalej, a nie skomlały "nhie wfhidzę na okho khurwaaaaaaaa!". :kis:

Odpowiedz polub

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

EFC Africa
Featherweight

2,793 komentarzy 7,805 polubień

Obie prostytuki nie widziały na oko ale jak sędzia pytał to biły się dalej, a nie skomlały "nhie wfhidzę na okho khurwaaaaaaaa!". :kis:

Już jesteś namierzany balasie

Odpowiedz 1 Like