fabrycy

Jak dobrze wiemy, Fabricio Werdum nie zawalczy na UFC 207 z Cainem Velasquezem z powodu problemów zdrowotnych Amerykanina. Brazylijczyk jednak nie ma zamiaru czekać na reprezentanta AKA. Zawodnik chce rewanżu z mistrzem kategorii ciężkiej, Stipe Miociciem. Postanowił on w swoim stylu wyzwać go na pojedynek.

Takie zestawienie byłoby sprawiedliwe. Cain nie pojawi się na UFC 207, nie będzie mógł walczyć pewnie przez jakiś czas więc wolę poczekać i zmierzyć się z Miociciem o pas. Jestem pretendentem, to logiczny wybór. Velasquez nie wejdzie do oktagonu tak szybko, dlatego liczę, że zestawią mnie z Miociciem w 2017 roku.

Wierzę, że zasługiwałem na natychmiastowy rewanż, ale organizacja nie zdecydowała się na taki ruch więc teraz jest czas żeby to zrobić. Zawsze skupiałem się tylko i wyłącznie na pasie mistrzowskim.

Porażka z Miociciem była pierwszą przegraną od 5 lat Werduma. Brazylijczyk ma zamiar pokazać, że wyciągnął nauczkę z tego pojedynku.

Muszę być bardziej cierpliwy. Wierzę, że uda mi się go poddać. Wiele nauczyłem się z naszej ostatniej walki.

Fabricio w swoim stylu zażartował też, iż walka z Miociciem musi dojść do skutku w natychmiastowym tempie, ponieważ… kot Brazylijczyka utknął na drzewie, a on boi się zadzwonić po odpowiednie służby. Przypomnijmy, Stipe poza byciem mistrzem kategorii ciężkiej UFC jest także strażakiem.

Mój kot utknął na drzewie więc moja żona poprosiła mnie żebym zadzwonił po strażaków, ale powiedziałem jej, że nie mogę, bo jeszcze pojawi się tu Stipe i będę musiał się z nim bić. Musimy poczekać na oficjalne ogłoszenie walki przez UFC, po tym jak wygram rewanż Miocic będzie mógł przyjechać do mojego domu i zdjąć mojego kota.

20 KOMENTARZE

  1. Szafuje życiem kota? A to kurwa, balas, szmata, gównojad :kis: Będzie kurwą, nawet jeśli żartuje i się okaże, że to był żart, to i tak będzie kurwą jebaną balasem :kis::kis::kis:

  2. Werdum ! Dalajlama i zarazem Trybun Ludowy z Płocka już jedzie po ciebie wymierzyć ci sprawiedliwość

  3. Prowokuje Różalskiego przed galą na narodowym. Uderzył w bardzo czuły punkt. Zwyzywanie rodziny by mu wybaczył ale tego mu nie daruje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.