Jeleniewski

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Właściciel PJ Promotion Group Piotr Jeleniewski poinformował dzisiaj w oficjalnym oświadczeniu, że jego podopieczny Arbi Shamaev nie otrzymał wypłaty za stoczoną 6 kwietnia na Extreme Fighting Sports walkę z Łukaszem Sobiepanem. Jak udało nam się dowiedzieć, Czeczen mieszkający w Polsce niestety nie jest jedynym, który nie dostał jeszcze gaży za swój występ. Na razie jednak inni trenerzy, z którymi udało się skontaktować, nie chcą nagłaśniać sprawy i daj organizatorowi szansę na zapłacenie zaległości.

W rozmowie z nami Damian Mikielewicz przyznał, iż rzeczywiście jego organizacja nie zapłaciła jeszcze Shamaevowi oraz obiecał, że obiecane pieniądze zostaną przelane do końca miesiąca.

Poniżej treść oświadczenia PJ Promotion Group:

PJ Promotion Group z przykrością informuje, iż organizator gali EFS, która odbyła się w dniu 6 kwietnia w Koszalinie, pomimo wielokrotnych zapewnień nie rozliczył się z naszym zawodnikiem Arbim Shamaevem za jego występ na wspomnianej gali. Do dnia dzisiejszego pomimo wywiązania się z naszej strony wobec organizatora, ten zwodził nas, bądź okłamywał w rozmowach telefonicznych co do faktu dokonania płatności w formie przelewu. Do dnia dzisiejszego nie uregulował płatności za start naszego zawodnika. Informacje te przekazujemy do publicznej wiadomości tak by ochronić innych zawodników przed taką sytuacją w przyszłości.

Piotr Jeleniewski

24 KOMENTARZE

 1. Bo myślą, że sprawa wtedy przycichnie i będzie ją można zamieść pod dywan.

 2. Heh. Ciekawe czy na początku czerwca pojawi się identyczny news, jeśli Superliga MSW nie wypłaci swoich należności. Ciekawe również, czy wszyscy współorganizatorzy zostaną wymienieni w newsie (jeśli oczywiście hipotetycznie zawodnicy nie dostaną kontraktowych pieniędzy).

 3. Orestos Superliga miała jednego organizatora i to z nim kluby podpisywały umowy. Nie słyszałem o żadnych współorganizatorach, próbuj dalej, najlepiej domagając się bym powyżej napisał kto był matchmakerem EFS.

 4. najlepiej domagając się bym powyżej napisał kto był matchmakerem EFS
   

  i może jeszcze żebyś poczuł się do zapłaceniaLaughing organizatorem był p. Adamus, a to że dobrał sobie ludzi z mmarocks nie ma związku z zarzutami jakie insynuuje Orestos (który się zapędza nieźle). To że biorą się za organizację gal biznesmeni z podszewką w kieszeni to nie znaczy że za wszystko odpowiadają rocksi. Zastopujcie trochę ludzie : )

 5. Myśle , że ogłoszenie tego na głośnym portalu to bardzo dobre posunięcie Pana Jeleniewskiego , takie sytuacje nie mogą się więcej powtarzać , ciekawi mnie jeszcze komu nie wypłacono gaży za występ

 6. Rocksi wydarzenie wspierali, pomagali w organizacji, MSW jednak okazało się lekkim niewypałem. Dlatego zastanawia mnie, czy równie ohoczo napiszą jeśli p. Adamus nie wypłaci pieniędzy zawodnikom.

 7. Przecież Wojsław pisał już wiele razy że napiszemy o tym więc w jakim celu cały czas o tym piszesz insynując że jednak nie napiszemy ? 

 8. Pomijam już fakt, że od początków portalu zawsze publikowaliśmy informacje o niewypłaconych gażach lub działaliśmy za kulisami wspomagając zawodników w takich sytuacjach, ale Orestos naprawdę uważasz, że akurat w sprawie Superligi będziemy milczeć, jeśli zawodnicy nie dostaną pieniędzy? Pomyśl chociaż sekundę. Przecież byłby to dla nas strzał w kolano, gdyby np. konkurencja o tym pisała, a my byśmy udawali, że sprawy nie ma.

 9. Pomijam już fakt, że od początków portalu zawsze publikowaliśmy informacje o niewypłaconych gażach lub działaliśmy za kulisami wspomagając zawodników w takich sytuacjach, ale Orestos naprawdę uważasz, że akurat w sprawie Superligi będziemy milczeć, jeśli zawodnicy nie dostaną pieniędzy? Pomyśl chociaż sekundę. Przecież byłby to dla nas strzał w kolano, gdyby np. konkurencja o tym pisała, a my byśmy udawali, że sprawy nie ma.

  Ja i tak bym was nie opuścił. Nigdzie nie ma tak fajnie jak na Cohones. No może w myszce mojej niuńki co najwyżej.

 10. Jak już wydaje mi się, że nic mnie na cohone nie zdziwi to pojawia się taki murilio i… Laughing

 11. No może w myszce mojej niuńki co najwyżej.

  Miało być śmiesznie wyszło "jak zawsze". ;p

 12. "mordeczko spłacę ci się do końca miesiąca słowo, mówię ci mam problem z hajsem nawet na browar nie mam…"

  skąd ja to znam…

 13. Wtedy jest kolejna wymówka: stawiali mi Laughing Ja czekam na zwrot 700zl od kumpla. Inny oddawał 1000zł, 2 lata, chociaż nie, jeszcze 50zł zostało.

 14. Czasami trzeba, wolę poczekać dłużej na kasę niż widzieć kumpla bez dachu nad głową 😉

 15. Tak samo byloby juz przy pierwszej gali tylko ze na szczescie ktos byl przy tym i zgarnal kase i zaplacil zawodnikom gaze w hotelu w nocy, pozniej tej osobie dupe obrobil, klient niezna sie na mma znalazl sposob na zarobienie paru zloty i wypromowanie swojej osoby.A niezaplacone maja nie tylko zawodnicy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.