Niezawodne Tatame przynoski wieści od ostatnio walczyących lub przygotowujących się do startów brazylijskich zawodników.

Jacare o przegranej z Mousasim

To nie było szczęśliwe trafienie. Popełniłem kilka błędów, a on był mistrzem tego wieczora. Nie myślę o zemście. Zawszę chcę walczyć, jeśli któregoś dnia mnie z nim zestawią, będę bardzo szczęśliwy.

Brazylijski czarodziej parteru powiedział też, że był przygotowany zarówno na pojedynek z Mousasim, jak i z Manhoefem, ale wiedział, że Ormianin ma większe szanse na zwycięstwo w półfinale, bo jest bardziej wszechstronny.

Cyborg chce walczyć dalej w Grand Prix Sengoku

Zawodnik Chute Boxe nie doznał złamania i chce wrócić do Grand Prix na walkę rezerwową

Nie chcę długo pozostawać poza ringiem. Chcę walczyć, potrzebuję tylko trochę czasu na dojście do siebie. Kolejna gala jest w listopadzie i myślę, że to tego czasu będę zdolny do walki, być może w walce rezerwowej.

Cyborg wierzy też w zwycięstwo swojej żony Cristiane Santos nad Yoko Takahashi na sobotniej gali Elite XC

To dla niej ważna walka i jest do niej dobrze przygotowana. Wierzę, że da świetną walkę i w konsekwencji powalczy o pas.

A jaką taktykę przygotowała pani Cyborg na swój pojedynek

To dla mnie kolejna okazja do walki i jestem gotowa. Chcę kolejny spektakularny nokaut i świetną walkę.

21 KOMENTARZE

  1. Venom nie wstawiaj wiecej takich fotek bo niedawno jadlem sniadanie i mi sie zebralo

  2. VENOM następnym razem jeszcze dorzuć zdjęcie kobiety z wąsem jak już dajesz tak po bandzie:)))

  3. Chłopaki – a który z Was powiedziałby jej w twarz to co mówicie hehehe

  4. bez kitu trafil swoj na swego jeden brzydal i drugi i dodam ze jak dla mnie to sa bardzo podobni tzn jak brat i siostra a z tym wiekiem to mam nadzieje ze sie mylicie bo jesli ma 23 lata to wspolczuje bo wyglada na conajmiej 33 chociaz jakby ktos mi powiedzial ze 40 dyszki to bym sie nie zdziwil ale tak na serio to wiem ze ma 23 lol

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.