Jeden z najlepszych rosyjskich zawodników kategorii średniej Alexander Shlemenko (MMA 56-9) w rewanżowym starciu potrzebował zaledwie 25 sekund by odprawić byłego mistrza Bellatora Amerykanina Brandona Halsey’a (MMA 9-3). Doświadczony Rosjanin wyprowadził celne… i piekielne kopnięcie na wątrobę rywala, po którym ciosy w parterze okazały się jedynie formalnością.

Tym samym zawodnik z Omska z „dziesięciosekundową” przewagą zrehabilitował się po utracie pasa w 2014 roku i przegranej po 35 sek. przez poddanie właśnie z amerykańskim zapaśnikiem.

15 KOMENTARZE

 1. Szlemenko ma wylacznosciowy kontrkat z M1 ? Moze by chcial dla KSW zawalczyc ? (Smrod po Barnauim juz chyba ulecial…)

  Idąc z duchem hejtu i jako kawał chama, reszta dziada – powinienem napisać:

  Jeden z najlepszych rosyjskich zawodników kategorii średniej

  "niedoszły uczestnik turnieju wagi średniej KSW" – Alexander Shlemenko

 2. A co on taki wypruty po tym przerwaniu? Były jakieś niesnaski między panami? Przyznam, że od dawna nie śledzę poczynań Shlemenki.

 3. Ja wiem, że sędzia mógłby zostać zhejtowany jakby zakończył walkę po kopnięciu, ale tak należałoby zrobić. Ten pojedynek trwał 10 sekund, bezsensowne było dawanie szansy Halseyowi, choć pewnie w/g ducha sportu słuszne. Halsey podnosił się chyba z 5 minut, zdrowia trochę potracił.

 4. Heh sędzia cały czas z nadzieja że Helsey powstanie z popiołów i wyjdzie z tego xd

  To dlatego, że miał go na kuponie.

 5. Ruski idiota chciał dobijać po klepaniu i przerwaniu sędziego ?

  Shlemenko wypij szklankę bimbru wsiadaj do Łady i heja w miasto robić wypadki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.