Weteran klatek MMA, Alexander Shlemenko, po ponad 70 zawodowych walkach ma jeszcze wielkie plany na swoją karierę w klatce. Rosjanin w wywiadzie dla Championat wypowiedział się na temat swojej najbliższej przyszłości oraz swoich zamiarów. „Storm” chce podpisać kontrakt z największą organizacją MMA na świecie i zdobyć tam pas mistrzowski.

Mam ogromną chęć dostać się do UFC, jestem już w trakcie tego procesu. Nie podpisałem kontraktu z żadną organizacją, bo mam tylko jeden cel – chce dostać się do UFC i zdobyć tytuł mistrzowski. Wierzę w siebie, wszystko mi się uda.

Nie odnowiłem kontraktu z RCC chociaż zaoferowali mi niesamowite warunki. Jeśli wybrałbym pieniądze, tak jak w 2010 roku, nie odchodziłbym stamtąd. Sporo jednak pracowałem nad tym żeby pozbyć się tej umowy. Jestem teraz wolny.

Chcę dołączyć do UFC jeszcze w tym roku, ale epidemia koronawirusa na pewno skomplikowała sprawy. Teraz wielu ludzi nie ma pracy, tak jak i zawodnicy.

Shlemenko (59-12, 1 NC MMA) rozpoczął swoją karierę MMA w 2004 roku. Rosjanin ma na swoim koncie ponad 70 zawodowych walk. Występował w takich organizacjach jak Bellator MMA, M-1 Challenge, RCC czy Jungle Fight. Alexander to były mistrz kategorii średniej Bellator. W karierze mierzył się z m.in. Maiquelem Falcão, Brettem Cooperem, Jacare Souzą, Tito Ortizem, Gegardem Mousasim, Davidem Branchem czy Brandonem Halseyem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.