Fot. Sherdog.com
Fot. Sherdog.com

Starcie w wadze półśredniej pomiędzy Mattem Brownem (MMA 18-11, 6. w rankingu MMARocks) a Erickiem Silvą (MMA 16-4, 18. w rankingu MMARocks) będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night w Cincinnati.

Matt Brown wystąpi w main evencie gali pierwszy raz w karierze. „The Immortal” nie przegrał od listopada 2011 roku. Od tamtej pory 33-latek z Ohio pokonał sześciu rywali – pięciu przez nokaut. W zeszłym roku reprezentant AMC Pankration znokautował Mike’a Pyle’a na gali UFC Fight Night 26 oraz Jordana Meina podczas UFC on FOX 7.

Naprzeciw Browna stanie utalentowany Erick Silva, który przeplata ostatnio zwycięstwa porażkami. Brazylijczyk w ostatnich sześciu pojedynkach zanotował trzy wygrane i trzy przegrane, z czego wszystkie zwycięskie walki kończył w pierwszej rundzie. Ostatni raz „Indio” widzowie mieli okazję zobaczyć w oktagonie podczas UFC Fight Night 36, gdzie Silva znokautował debiutującego w UFC Takenoriego Sato w niecałą minutę.

UFC Fight Night: Brown vs. Silva odbędzie się 10 maja w U.S. Bank Arena w Cincinnati, do którego UFC powraca po niemal siedmiu latach. Pełna rozpiska gali dostępna tutaj.

Źródło: Sherdog.com

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.