Drugi występ Davida Zawady (16-4) ponownie wiąże się z zastępstwem. Sagat tym razem wejdzie na zastępstwo za Elizeu Zaleskiego (20-5) do walki z Li Jingliangiem (15-5). Do pojedynku dojdzie 24 listopada na gali UFC Fight Night 141 w Chinach.

Sagat w przeszłości związany był z organizacją KSW. Ogólnie dla polskiego giganta stoczył pięć pojedynków, wygrywając trzy pojedynki. W lipcu ubiegłego roku, będąc na fali pięciu zwycięstw przeszedł do organizacji UFC i w debiucie niejednogłośnie przegrał z Dannym Robertsem (16-3). Reprezentant UFD Gym za ten występ został nagrodzony bonusem w wysokości 50.000 dolarów.

The Leech walczy dla UFC od 2014 roku. Chińczyk dotychczas najlepszy okres zanotował na przełomie 2016/2017 roku, zdobywając wtedy cztery zwycięstwa z rzędu. Dobrą passę na początku 2018 roku przerwał Jake Matthews (14-3), aczkolwiek do walki z Zawadą Chińczyk wyjdzie po zwycięstwie nad Daichim Abe (6-2).

22 KOMENTARZE

  1. O kurwa… . Powodzenia!! Będzie ciężko z tym psycholem. Oby Dawid nie wyłapał wpierdolu bo będzie nóż na gardle, o ile po nim nie wyleci, bo to że daje zajebiste walki. Wchodzi na zastępstwa to wiemy. Ale jak będzie 0-2.. Może być różnie.

  2. Zawada królu po tej walce będziesz chciał wrócić z podkulonym ogonem do ksw

    Wygra i będziesz go po stopach całował :benny:

  3. Może Zawada podpisał po prostu umowę na zastępstwo. Ma 3-4 walki do zrobienia, ma być cały czas w treningu jak ktoś wypada to dzwonią.

  4. Może Zawada podpisał po prostu umowę na zastępstwo. Ma 3-4 walki do zrobienia, ma być cały czas w treningu jak ktoś wypada to dzwonią.

  5. Odważnie Zawada pogrywa, chwali się :applause:, tylko teraz trzeba już wygrać, bo po pięknych porażkach wylatuje się tak samo jak po niepięknych…WAR SAGAT!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.