Spis najważniejszych wiadomości z konferencji EliteXC na Hawajach :

– Gary Shaw potwierdził wykupienie Cage Rage. Gary dodał że równocześnie osiągneli porozumienie w sprawie współpracy ze Spirit MC (Denis Kang walczy dla nich), ICON Sport, King of the Cage oraz czego nie wspomniał ale jest to już pewne Rumble on the Rock.

– Shaw był zawiedziony tym co zaprezentował w ostatniej walce Krazy Horse, dodał że Bennet powinien więcej trenować. Mimo tego Bennet zostaje ze EliteXC

– Zapytany o możliwy rewanż pomiędzy Nickiem Diazem vs. Takanorim Gomim, Shaw powiedział że jeśli tylko UFC nie zatrudni Gomiego (na co się nie zanosi) to taka walka jest możliwa.

– Walka Diaz vs. Mike Aina odbędzie się w wadze do 160 lbs.

– EliteXC planuje rozbudowę swojej kobiecej dywizji. W drodze są 3 nowe panie które mają wzmocnić EliteXC

– Następna gala po Hawajach odbędzie się 26 październik a kolejna 7 grudnia.

– Jake Shields powiedział że oczekuje walki z Renato „Charuto” Verissimo. Dodał że walka była zaplanowana już dwa razy ale z różnych powodów do niej nie doszło.

– EliteXC potwierdziło że następna walka Shieldsa (jeśli wygra tą) odbędzie się o tytuł welterweight.

– Shields powiedział że miał zaplanowaną walkę z Triggiem ale ten w ostatniej chwili się wycofał i nie odbierał nawet telefonu. Dodał że jest dalej chętny aby z nim walczyć.

– Shields ma jeszcze dwie walki w kontrakcie z EliteXC. Dodał że podoba mu się w EliteXC i ma nadzieje że pozostanie w tej organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.