Gesias JZ Cavalcante (MMA 14-2-1, 5 w rankingu MMAROCKS) w rozmowie z Arielem Helwanim z MMARated zdradził, że zaproponowano mu pojedynek z pierwszym mistrzem Dream w wadze lekkiej Joachimem Hansenem (MMA 19-7-1, 8 w rankingu MMAROCKS) na gali sylwestrowej K-1. Byłaby to druga walka obu zawodników, pierwszą w 2004 roku w organizacji Shooto wygrał Norweg większościową decyzją sędziów. Co ciekawe stawką pojedynku nie będzie pas należący do Hansena.

Kolega Calvana z American Top Team Jorge Santiago (MMA 18-7) poinformował, że jego przeciwnikiem w półfinale Grand Prix Sengoku będzie najprawdopodobniej weteran Pride i UFC Kazuhiro Nakamura (MMA 12-8), co by oznaczało, że w drugim półfinale zmierzą się Yuki Sasaki (MMA 22-14-1) i Siyar Bahadurzada (MMA 14-3-1). Sengoku 6 odbędzie się 1 listopada w Saitamie, rozpiska.

Eddie Alvarez (MMA 15-1, 2 w rankingu MMAROCKS) powiedział w rozmowie z MMAWeekly, że na 90 % powalczy z Nickiem Diazem (MMA 18-7) o wakujący pas wagi lekkiej Elite XC na gali 8 listopada.

Tak jak przewidywano pojedynek Arlovski vs. Nelson w CBS to dopiero początek współpracy Affliction i Elite XC. Kolejnych dwóch, bliżej nieokreślonych zawodników z odwołanej gali Affliction II ma wystąpić na kończącej rok gali Elite XC, 8 listopada. Natomiast w styczniu możliwym przeciwnikiem Matta Lindlanda (MMA 21-5) jest Jake Shields (MMA 21-4-1).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.