Gala już 10 listopada w AT AMERICAN BANK CENTER ARENA

To może być jedna z lepszych gal w tym roku. Walka wieczoru to Nick Diaz vs. K.J.Noons o pas mistrza EliteXC ale na tej samej gali dojdzie jeszcze do wielu innych ciekawych pojedynków. Sprawdźcie sami, rozpiska w środku :

Walki w TV

-Nick Diaz vs. K.J. Noons (EliteXC MW Title)
-Jake Shields vs. Mike Pyle
-Kimbo Slice vs. Bo Cantrell
-Seth Kleinbeck vs. Kyle Noke

Walki na ProElite.com:

-Yves Edwards vs. Nick Gonzalez
-Antonio „Junior” Silva vs. Jonathan Wiezorek
-Robert Ruiz vs. Geoff Bumstead
-Jae Suk Lim vs. Lane Yanbrough
-Brett Rogers vs. Ralph Kelly
-Jon Kirk vs. Matt Lucas

Pare fotek plus wypowiedzi zawodników

KIMBO

„Oczekuje świetnej walki i chce podziękować EliteXC oraz Showtime za tą szansę. Czekam na walkę w Teksasie. Jestem na nią gotowy”
NICK DIAZ

„Miałem dobry obóz treningowy ale zawsze myślę że mogę być w lepszej formie. Ale jestem w najlepszej formie w jakiej moge być. KJ ma zamiar wygrać ale myślę że mam na niego dobrą strategie. Chce wygrać tą walkę i po tym iść walczyć z najlepszymi na świecie”

KJ NOONS
„Mam naprawdę świetny team i mieliśmy jeden z najlepszych obozów treningowych. Jestem super zdrowy. Mentalnie, fizycznie i emocjonalnie jestem w idealnej formie. Walka o pas mistrza EliteXC jest dla mnie świetną okazją. Nick to wspaniały przeciwnik ,ale myślę że jestem od niego silniejszy”

3 KOMENTARZE

  1. Chciałbym zobaczyć walkę Kimbo – Popek (kolejna gwiazda Youtube). Kimbo to mógłby coś osiągnąć na pierwszych 10 turniejach UFC, ale teraz to już całkiem inny sport, teraz liczą się technika i kondycja – wg. mnie w dużo większym stopniu niż siła fizyczna.

  2. heh między prawym a lewym bicem kimbo jest niezła różnica 😛 normalnie mistrzu symetrii.
    Moim zdaniem wygra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.