Wygląda na to że wielka nieskończona miłość jaką Bas Rutten czuł na początku do Kimbo Slice z czasem wypaliła się:

MMAFanhouse: Wiem że jesteś blisko z Kimbo Slice. Kiedy znowu zobaczymy go w ringu i czy ponownie będziesz stał w jego narożniku?

Bas Rutten: Przestałem trenować Kimbo. Trenowałem go na 6 tygodni przed jego ostatnią walką. Rozmawiałem z nim na temat pewnych rzeczy których nie lubiłem u niego a on obiecał mi nie robić tego nigdy więcej, ale potem znowu zaczął robić to samo. Jeśli ludzie przychodzą do mnie i proszą żebym ich trenował to wymagam od nich aby robili co mówię, ponieważ po to do mnie przyszli….Ale kiedy zaczynasz zachowywać się nie fair to wylatujesz. Nie stało się tak ponieważ Kimbo został znokautowany. To był dłuższy proces na długo przed tą walką.

MMAFanhouse: Czyli po prostu uważasz że Kimbo nie przygotował się do tej walki?

Bas Rutten: Wolałbym zostawić to tak jak jest. Powiedzmy że Kimbo z którym zacząłem treningi był innym zawodnikiem niż ten pod koniec naszej pracy. 6 tygodni przed walką powiedziałem mu że chce widzieć starego Kimbo. W innym wypadku wylatujesz. I wiesz, on znowu zaczął się inaczej zachowywać. Po prostu to zostawmy. Nie chce wchodzić w szczegóły tej współpracy. Życzę mu samych najlepszych rzeczy, naprawdę.

Cały wywiad z Basem tutaj

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.