Zwolnienie Eliasa Theodorou z UFC, który miał świetny bilans w największej organizacji MMA na świecie, było szokujące dla wielu fanów MMA. Kanadyjczyk pierwszy raz otwarcie wypowiedział się na temat rozwiązania kontraktu z organizacją w wywiadzie dla MMAjunkie.com.

Jest kilka organizacji, które już się do mnie odezwały i zapłacą mi podobnie jak UFC. Teraz będę miał jeszcze możliwość uzyskania sponsorów więc zarobię takie same pieniądze jako zawodnik innego pracodawcy.

Nie mam żalu do UFC. Nie sądzę, że ma to jakikolwiek sens. Nie chcę palić mostów, staram się skupiać na pozytywnych aspektach życia, jestem szczęśliwy, zdrowy i miałem dobre 20 walk w swojej karierze.

Theodorou (16-3 MMA) to zwycięzca programu TUF Nations. Kanadyjczyk w UFC miał bilans 8-3. W ostatniej walce w oktagonie pokonał go Derek Brunson. Styl walki zawodnika nie do końca podobał się szefom organizacji, a sami często krytykowali go za nudne pojedynki. Teraz nie wiadomo gdzie Elias ostatecznie będzie kontynuował swoją karierę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.