Norman Parke (28-7-1) atakuje Vladislava Kancheva (11-6-2), z którym 11 września zmierzy się podczas gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Irlandczyk twierdzi, że Kanchev leci na koksie, a on jest czysty. – Przyjdę zbić cię przy twoich fanach. Zmielę cię, kiedy tylko będę chciał! – zapowiada.

W pyskówkę zawodnicy wdali się podczas trasy promującej galę EFM SHOW 2 w Sofii. Kanchev nie przebierał w słowach – „Rozjebię cię” –  rzucił do Irlandczyka, wypominając mu walkę z „głupim youtuberem”, którą ten wygrał przez decyzję sędziów. Kanchev stwierdził, że udział w takim pojedynku to dla prawdziwego zawodowca wstyd i hańba. Parke odparował, że Bułgar też do tej pory walczył z „samymi żulami”.

Jakie jeszcze „uprzejmości” wymieniali ze sobą Kanchev i Parke? Zobacz w materiale. O tym kto i ile będzie w stanie znieść – ale już w klatce – przekonamy się 11 września podczas EFM SHOW 2 w Sofii. Transmisja w Polsce tylko w PPV.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.