foto Dave Mandel / sherdog.com

Znamy już dwie pierwsze walki trzeciego sezonu Bellatora w wadze koguciej. MMAJunkie informuje, że w pierwszej z nich Nick Mamalis (MMA 10-4) podejmie Zacha Makovsky’ego (MMA 9-2), w drugiej Ulysses Gomez (MMA 6-1) zmierzy się z Travisem Reddingerem (MMA 14-2). Obie te walki mają być częścią głównej karty gali Bellator 27, która odbędzie się 2 września w San Antonio w Texasie. Rozpiska Bellator 27.

Ponadto organizacja Bellator Fighting Championships potwierdziła walkę, o której w wywiadzie zamieszczonym na naszej stronie mówił hiszpański zawodnik Rogent Lloret. Chodzi oczywiście o starcie Hiszpana z amerykańskim zapaśnikiem Cole’m Konradem. Obaj zawodnicy wystąpią na gali Bellator 25 w Chicago, na której w walce wieczoru wystapi Damian Grabowski.

Znana jest również nieoficjalna drabinka turniejowa „króleskiej kategorii”. To co nas najbardziej interesuje to nazwisko potencjalnego rywala Damiana Grabowskiego w walce półfinałowej. Będzie nim zwycięzca walki Eddie Sanchez/Neil Grove. W drugiej połówce znaleźli się wspomniani wyżej Rogent Lloret/Cole Konrad vs. Mike Hayes/Hae Joon Yang.

4 KOMENTARZE

  1. w koguciej raczej nie ma faworyta, Gomez to nadmuchany zawodnik wagi muszej. Niezły grappler, ale sporo lżejszy Somdet posyłał go na deski ze 100 razy w ich walce.

    Co do drabinki to Damian nie mógł lepiej trafić Sancheza czy Grove’a rozbije spokojnie.

  2. mogliby sprowadzić do turnieju kogucich jakiegoś europejczyka lub japońca

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.