alvarezmcgregor

Energiczny Robin Black, który specjalizuje się w analizowaniu aspektów technicznych pojedynków MMA, tym razem zajął się jednym z najciekawszych zestawień tego roku – walką Conora McGregora z Eddiem Alvarezem. Przypomnijmy, że Irlandczyk spróbuje zdobyć drugi pas mistrzowski UFC już 12 listopada w Nowym Jorku.

19 KOMENTARZE

 1. baju

  Energiczny Robin Black

  Napisz po prostu, że wkurwiający w chuj. Zajarałem się widząc tytuł wątku i wbiłem tu na pełnej, żeby obejrzeć, ale widzę, że to ten zjeb, więc…. :no no:

 2. Techniczną analizę to ja Wam niedługo zaprezentuję w najnowszych podcastach. Na dziś mogę uchylić rąbka tajemnicy

  Spoiler
 3. Ciężka walka dla Conora. Praca nóg i uciekanie spod siatki będzie mieć kluczowe znaczenie. Alvarez będzie naciskał od pierwszych minut.

 4. Charles Bronson

  Wpis taktyczny :irish:

  Nie zaczynaj znowu kurwiu, nie chcę mi się tych raportów ogarniać. 🙂

 5. Charles Bronson

  Ja do ciebie z sercem a ty do mnie z nożem :jon:

  Z maczetą. Po prostu ludzi to wkurwia, mi to tam lata, co komu przeszkadza wpisik taktyczny, ale nie chcę mi się znowu tego przeżywać. :mamed:

 6. baju

  Z maczetą. Po prostu ludzi to wkurwia, mi to tam lata, co komu przeszkadza wpisik taktyczny, ale nie chcę mi się znowu tego przeżywać. :mamed:

  Daj listę donosicieli

 7. McGregor tak blisko Risk takingu Eddiego? Przecież to głównie czekający na kontrę zawodnik. Robi to świetnie, ale jednak z otwieraniem się a'la Eddie nie ma nic wspólnego. Już Mysz jest bardziej ofensywny jako mistrz. To nie umniejsza nikomu, nie każdy może walczyć tak by się otwierać i ryzykować. Dlatego tak bardzo ceni się jednak takich zawodników jak Eddie, gdy się myśli o najtwardszych skurwysynach w tym biznesie.

  Naprawdę śmieszne jest to mówienie o potencjalnych dwóch pasach Conora, gdy pierwszy zdobył i od tak długiego czasu nie bronił. Poprawka, bo w sumie wcale tego nie robił 😐 Zaczyna wyglądać to tak jakby robił to specjalnie by jakiś drugi ugrać w końcu i zapisać się w historii, jako mistrz dwóch dywizji, a tak naprawdę sportowo mniej warty niż niejeden mistrz jednej dywizji. Paradoks 🙂

 8. MysticBęben

  Techniczną analizę to ja Wam niedługo zaprezentuję w najnowszych podcastach. Na dziś mogę uchylić rąbka tajemnicy

  Spoiler

  Lubię Twoje analizy kolego 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.