W swoim pierwszym wywiadzie po przejściu z UFC do ONE Championship, Eddie Alvarez wyjaśnia motywy swojej decyzji. Dla byłego mistrza UFC największą motywacją jest zdobycie pasa w nowej organizacji.

Otrzymaliśmy oferty od każdego kogo możecie sobie wyobrazić, wszyscy wyrazili zainteresowanie. Jeśli chodzi o duże organizacje, to ONE jest jedyną, w której jeszcze nie posiadałem tytułu. Byłem dwa razy mistrzem w Bellatorze, zdobyłem pas w UFC, ONE zostało jedyną ważną organizacją, w której jak na razie nie zostałem mistrzem.

Propozycja od ONE była zbyt dobra, żeby ją odrzucić. UFC zrobiło wszystko co mogło, żeby mnie zatrzymać. Biorąc pod uwagę średnie wynagrodzenie w UFC, ich oferta była naprawdę świetna. Zrobili co mogli, żebym u nich został, ale oni mają swój model biznesowy. Płacą określoną sumę określonym zawodnikom z różnych powodów. Każdy przypadek jest inny.

Eddie Alvarez zdradził, że najprawdopodobniej zadebiutuje w ONE Championship na początku 2019 roku.

45 KOMENTARZE

 1. ONE zostało jedyną ważną organizacją

  :antonio::juanlaugh:

  Zaraz będzie odpowiedź: Po długich negocjacjach doszliśmy do wniosku, że Alvarez to nie będzie dla nas marketingowy strzał w 10 … nikt nie zna Alvareza … zdecydowanie lepszym wyborem jest dla nas Martyn Ford – wspaniały sportowiec, wielki człowiek, filantrop.

 2. Dostał kosza od KSW bo jednak okazał się za słaby to teraz obrażony wygaduje bzdury. Typowe.

  ONE jest w dupie.

 3. ONE zostało jedyną ważną organizacją, w której jak na razie nie zostałem mistrzem.

  Przeczytalem to i z daleka uslyszalem odglos pekniecia

 4. Zaorał mitomanów, no ale co się dziwić KSW znane tylko w Polsce a One znane w Azji i przez fanów z całego świata choćby z nazwy a nazwa KSW to się myli z KRS1 tyle ta wielka organizacja znaczy.

 5. Rozumiem jego decyzję. Podobno w One panuje etos samuraja i tam jest zakaz gadania głupot. Wszyscy na tym skorzystają, przede wszystkim moje skromne oczy i uszy.

  Co do KSW, to spokojnie. Za jakieś 10-15lat Eddi zawita i do nas, jako weteran i były mistrz wszystkich PRAWIE największych organizacji na świecie.

 6. Jeśli chodzi o duże organizacje, to ONE jest jedyną, w której jeszcze nie posiadałem tytułu

  :rowerek::juanlaugh:

 7. Nikt poważny ze światowego ścisłego topu nawet nie patrzy na KRS1. To jest fakt, cokolwiek by mocodarze nie mówili.

 8. te bańki które puszczają Imperatorzy efektownie pękają  :jarolaugh::juanlaugh::mjsmile::korwinlaugh::waldeklaugh::deniroclap:

 9. Beka straszna 😀

  Napinka ksw ile to nie znaczą na scenie międzynarodowej powinna w końcu opasc. Nawet mighty Mouse kiedyś mówił, że żeby zostać najlepszym zawodnikiem na świecie trzeba by pokonać wszystkich w znaczących organizacjach – ufc, bellatorze i one. Ani słowa o ksw.

  Nie krytykuje też ściągnięcia Martyna Forda. To akurat międzynarodowy freak. Jednak tylko freak

 10. ta ważna organizacja jest dla mnie tak nołnejmowa że jedyne nazwiska jakie znam walczące w one to Askren i Prachnio (kiedyś walczące)

  szkoda że czeczeńcy nie sypneli mu hajsem, zapłaciłbym nawet 1000 rubli za walkę Alvarez – Bagov!

 11. Ale parskłem jak zobaczyłem tytuł. Co tu się odjaniepawla to ja nie wiem… Redakcja idzie po bandzie równo. Słodziutkie wywiady z Imperatorami, rzeczowe, merytoryczne pierdu pierdu, a jak się nadarza okazja to JEB cegłą między oczy. :waldeklaugh:

  Od razu po przeczytaniu tego tytułu można się domyślić co będzie pod tematem. Wchodzisz i jest jazda. Grilowanie KSW aż się zapach w necie niesie. Panowie z MMARocks ustawili wielki stos, polali go benzyną i wywiesili jebutny baner: "ZAPRASZAMY NA OGNISKO". :juanlaugh:

  Ocierając łzy ze śmiechu raczę zauważyć, że tego typu rewelacja świetnie odnajduje się akurat w TAKIM kontekście akurat w naszym pięknym kraju, bo wątpię, aby Alvarez kojarzył w ogóle KRS1 i miał większe pojęcie o jej istnieniu. Redakcjo, dobrze wykorzystany materiał  :frankapprove:

  Reakcja Złotoustego po przeczytaniu tego newsa pewnie jest mniej więcej taka: ::really:: :ożeszty: :baldwinwhiskey:

  Dobra inba. Jak to powiedział sam Kawul w ostatnim wywiadzie – dziś w mediach liczą się tylko krótkie strzały: zdjęcia, wypowiedzi, chwytliwe tytuły. Ale Kawul na pewno zrozumie, w końcu sam Krul cyrkowców ostatnio przemówił: „It’s only business”


  It's only business baby :cmgkeepgoing:

 12. Popek zrobił więcej dla MMA niż Alvarez, także żadne mistrzostwa się nie liczą, ONE też się nie liczy, tyle.

 13. Taka refleksja odnośnie osławionego "hejtowania" – gdyby Lewe Kawy były skromne, nie byłoby takiego pastwienia się, prawdopodobnie wielu forumowiczów byłoby nawet dumnych, że MMA nieźle w Polsce przędzie. Ale skoro te marcepany  mówią nam dla reklamy, że są drugą siłą na świecie, a pierwsza to w sumie jest w dupie – to tak samo, jakby ktoś twierdził, że jest jednym z największych mędrców na planecie – i choćby nawet był w miarę inteligentny, to zawsze i wszędzie JEBANY BĘDZIE!

 14. Ciekawe, ile musieli mu posmarować, żeby tak skandalicznie olał drugą organizację na świecie, która w dodatku wcale w dupie nie jest.

 15. Wy nic nie rozumiecie. Z Eddiem jest tak samo jak z Danielem Omielańczukiem. KSW jest po prostu zbyt dobre żeby brać odpady z UFC i to jeszcze po porażkach. Niech się Alvarez spokojnie odbuduje w ONE i za kilka lat dostanie propozycję nowego kontraktu.

 16. Jest tu ktoś kto choć przez chwilę wierzył że Alvarez może naprawdę trafić fdo ksw ? Przecież jedni i drudzy reprezentują całkiem inne branże. Po co sportowiec miałby wstępować do Stowarzyszenia Aktorów i Piosenkarzy Polskich ? To że ktoś się kompromituje na twitterze  niby ofertami bez pokrycia jest żałosne i już niesmaczne. Zatrudnienie Cormiera czy Jonesa też by było dla nich nieopłacalne . Dlatego filar polskiej kinematografii monsieur Kawulski woli by jego miłość do filmu odcisneła piętno na kartach walk jego "federacji" i zatrudnia aktorów , nawet zagranicznych.

  Ps. Jeszcze Lubos po premierze tego "filmu" na ksw zawalczy .

 17. przecież alvarez jest za słaby na kejesdabelju, a pan kawulski sie tylko nasmiewal z bylego miszcza organizacji z dupy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.