Przed pojedynkiem na UFC 242 Khabib Nurmagomedov oraz Dustin Poirier nie wdawali się w konflikty. Wręcz przeciwnie – każdy zawodnik wychwalał swojego rywala oraz rzeczowo oceniał zestawienie. Teraz, gdy Khabib poddał Poiriera i ugruntował swoją pozycję jako mistrz kategorii lekkiej UFC, nic się nie zmieniło – panowie dalej darzą się ogromnym szacunkiem.

Khabib po walce postanowił także wesprzeć działalność charytatywną przeciwnika. Sprzeda on koszulkę z jego nazwiskiem, którą nosił w wywiadzie po walce na UFC 242. Zysk z aukcji przekaże na rzecz fundacji Poiriera.

1 KOMENTARZ

  1. Hmmm nie powiedziałbym, że Poirier ma większe umiejętności niż Tony. Oczywiście każdy ma jakiś swój wachlarz technik, doświadczenie itp. ale Tony jest ewidentnie bardziej utalentowany. Poirier to rzemieślnik, solidny zawodnik, który często brak umiejętności nadrabia serduchem do walki i siłą woli natomiast Ferguson walczy bardzo nieszablonowo i nigdy nie wiadomo czego się można po nim spodziewać. Sądzę, że mógłby napsuć Khabibowi sporo krwi. Ta walka musi się odbyć!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.