Khabib Nurmagomedov szanuje swojego kolejnego rywala, lecz jego zamiary pozostają takie same. Podczas gali w Rosji Eagle miał szansę porozmawiać z Megan Olivi na temat pojedynku z tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej, Dustinem Poirierem, z którym prawdopodobnie zmierzy się na wrześniowej gali UFC.

Myślę, że to był dobry występ Dustina Poiriera. Szczerze mówiąc myślałem, że Holloway go pokona. Tak przewidywałem w rozmowach z przyjaciółmi, ojcem, swoim teamem, ale on mi zaimponował. Dustin ma dobry boks, mocno się rozwinął. Z walki na walkę jest silniejszy, ma lepszą stójkę. Zasłużył na walkę o pas. Jest tymczasowym mistrzem, ja jestem prawdziwym mistrzem, musimy walczyć. Pracujemy już nad tym pojedynkiem.

Dustin ma dobre podstawy, jest mocny w parterze, ma też dobrą stójkę. Oglądam jego walki już od dłuższego czasu. Muszę jednak go zniszczyć, tak jak robię to z każdym. To właśnie muszę uczynić. Szanuję go jako zawodnika, człowieka, ale jak wejdziemy do klatki to go rozbiję. Tego chcę i na tym się skupiam – to zrobię we wrześniu. Pięć miesięcy przed walką mogę powiedzieć, że to będzie dobry pojedynek.

14 KOMENTARZE

 1. Z całych sił trzymam kciuki za Dustina, juz nie moge sie doczekać wywiadu, oby Jolie była u boku męża. Khabiba się słuchać nie da, ani oglądać. Wg cały team tego ekstremisty niech przegra kokejne walki bo to obraza dla naszego sportu co oni odpierdalaja w wywiadach każdy po kolei.

 2. Z całych sił trzymam kciuki za Dustina, juz nie moge sie doczekać wywiadu, oby Jolie była u boku męża. Khabiba się słuchać nie da, ani oglądać. Wg cały team tego ekstremisty niech przegra kokejne walki bo to obraza dla naszego sportu co oni odpierdalaja w wywiadach każdy po kolei.

  UFC dało się podejść z Khabibem i pewnie fakt, że jego sponsorem był oligarcha też nie było bez znaczenia. Khabib reklamował się jak reprezentant Rosji, choć zupełnie inaczej to wygląda patrząc na jego wypowiedzi i jego odbiór w Rosji. W 2018 UFC wchodziło na rynek rosyjski i potrzebowali jakiejś gwiazdy to postawili na Khabiba, ale coś tak mi się wydaje, że powoli im zaczyna ciążyć, jego team itd. To uderzy w Zabita, gościu nie doczłapie się do walki o pas.

 3. Dla co niektórych każdy muzułmanin to ekstremista, zwłaszcza jeśli musi samemu robić porządek i wpierdolić jakiemuś brudasowi Dildo Denilsonowi czy cos tam…bo jak on tego nie zrobi to UFC wyłoży na to jaja i tyle.

  Większość z was jakby ktoś nazwał wasza Matke w jakiś sposób to poszła by na policje się poskarżyć a Khabib to facet i załatwia sprawy po męsku.

  Natomiast w wywiadzie najważniejszym zdaniem które padło to to o zniszczeniu Dustina….kwa ten człowiek ( Dustin)  nie wie jaki właśnie wyrok na niego zapadł…nie wie co go czeka i jak bardzo bolesne to będzie.

 4. Dla co niektórych każdy muzułmanin to ekstremista, zwłaszcza jeśli musi samemu robić porządek i wpierdolić jakiemuś brudasowi Dildo Denilsonowi czy cos tam…bo jak on tego nie zrobi to UFC wyłoży na to jaja i tyle.

  Większość z was jakby ktoś nazwał wasza Matke w jakiś sposób to poszła by na policje się poskarżyć a Khabib to facet i załatwia sprawy po męsku.

  Natomiast w wywiadzie najważniejszym zdaniem które padło to to o zniszczeniu Dustina….kwa ten człowiek ( Dustin)  nie wie jaki właśnie wyrok na niego zapadł…nie wie co go czeka i jak bardzo bolesne to będzie.

  a co on takiego zrobił Danisowi, proszę oswieć mnie…

 5. Zajebista walka nas czeka, mam tylko nadzieję że UFC tego nie spierdoli rewanżem z wiecie kim 😆

  :conorsalute:

 6. I to jest wypowiedź z klasą Khabiba, szanuje swojego przyszłego przeciwnika, nie obraża go, a jednocześnie mówi że zniszczy go w klatce (pokona w sporcie którym rywalizują). A i co chyba najważniejsze, to przyjmuje walkę z prawowitym pretendentem, a nie wybiera sobie. Gdyby nie wypowiedzi pieprzonego aliego terrorysty i innych osób z teamu Nurmy, myślę że był by odbierany teraz zupełnie inaczej.

 7. Natomiast w wywiadzie najważniejszym zdaniem które padło to to o zniszczeniu Dustina….kwa ten człowiek ( Dustin)  nie wie jaki właśnie wyrok na niego zapadł…nie wie co go czeka i jak bardzo bolesne to będzie.

  A co? Utną mu łeb czy zaproszą do wanny?

 8. Najpierw wspólna kąpiel, z potem egzekucja.

  Bo pomimo pełnej sympati do Dustina to jednak czuję,że kebab go dojedzie w podobnym stylu jak makgrzegorza.

 9. I to jest wypowiedź z klasą Khabiba, szanuje swojego przyszłego przeciwnika, nie obraża go, a jednocześnie mówi że zniszczy go w klatce (pokona w sporcie którym rywalizują). A i co chyba najważniejsze, to przyjmuje walkę z prawowitym pretendentem, a nie wybiera sobie. Gdyby nie wypowiedzi pieprzonego aliego terrorysty i innych osób z teamu Nurmy, myślę że był by odbierany teraz zupełnie inaczej.

  Gdyby nie pierdolil o braciach i wzial opcje ze skróconym zawieszeniem to moze i bylby odbierany inaczej, ale on ma zjebany łeb religią wraz z ich obyczajami to jest odbierany jak jest. I tak czuję ze weźmie walke z Conorem żeby zarobić a Dustina wyjebią. Obym się mylił

 10. Walka z Conorem to,tylko i wyłącznie aspekt finansowy,bo przecież w pierwszej walce pokazał jak rozprawić się z hydraulikiem.

  Dustin jeśli nie spalił by się przed walką to mogło by być naprawdę ciekawie,bo raczej nie kalkulował by za bardzo,tylko poszedł by na otwartą wymianę,a wtedy może być różnie. Mimo wszystko w takiej walce twardo stawiał bym na kebaba,bo jak pokazał chociażby w konfrontacji z Conorem,napierdalanie w stójce też nie stanowi dla niego problemu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.