Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć naszej redakcji, największa federacja K-1 w Polsce, prowadzona przez pana Sławomira Dubę DSF Kickboxing Challenge  przejęła konkurencyjną organizację Ladies Fight Night.

Na ten moment trudno przewidzieć jakie będą tego konsekwencje, ale z naszych informacji wynika, że dojdzie do konsolidacji obu organizacji a celem DSFu będzie stworzenie jednej silnej federacji, gdzie występować będą najlepsi zawodnicy i zawodniczki.

Nie wiadomo jeszcze czy DSF będzie organizował galę mieszane na których będą pojedynki zarówno MMA oraz K-1 czy będą to osobne cykle imprez dedykowane wyłącznie jednej formule.

Oficjalnie władze federacji DSF Kickboxing Challenge jeszcze nie zabrały głosu w tej sprawie ale wszystko ma zostać wyjaśnione na konferencji prasowej zorganizowanej w wtorek, 7 sierpnia w Warszawie.

DSF Kickboxing Challenge to najsilniejszą federacją K-1 w Polsce która w ostatnich miesiącach szturmem wdarła się do świadomości fanów MMA zatrudniając w swoich szeregach między innymi jedną z największych gwiazd sportów walki w Polsce – byłego mistrza wagi ciężkiej KSW oraz wielokrotnego mistrza w formułach kickbokserskich Marcina Różalskiego, pretendenta do mistrzowskiego pasa ACB Piotra Strusa  oraz weteranów MMA – Macieja JewtuszkoDaniela Omielańczuka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.