Artur Gwóźdź ostro o sytuacjach z rynku MMA i kickboxingu dotyczących wypłat dla zawodników. Założyciel Artnox Fight Sport zauważa jednak poprawę w tej kwestii, o czym mówi w wywiadzie.

10 KOMENTARZE

 1. A powinni walczyć za pisiont złotych i być gotowi ginąć! Za honor mój i twój! I mateczki Polski. Ojczyzny światowego rycerstwa.

 2. A powinni walczyć za pisiont złotych i być gotowi ginąć! Za honor mój i twój! I mateczki Polski. Ojczyzny światowego rycerstwa.

  Nie blaznuj.

 3. Dokladnie – kilka miesiecy przygotowan do walki gdzie mozesz stracic sporo zdrowia i… dostajesz tysiaka, albo i nie, bo czasami jest problem zeby odzyskac nawet tego tysiaka :/ (slynne gale Mirka).

 4. Dokladnie – kilka miesiecy przygotowan do walki gdzie mozesz stracic sporo zdrowia i… dostajesz tysiaka, albo i nie, bo czasami jest problem zeby odzyskac nawet tego tysiaka :/ (slynne gale Mirka).

  Żmija już dawno wyjaśnił, że zawodnik wart jest tyle ile potrafi sprzedać biletów.

 5. Żmija już dawno wyjaśnił, że zawodnik wart jest tyle ile potrafi sprzedać biletów.

  Wszystko sie zgadza ale jesli masz na koncie kilka waleczek i nikt Cie jeszcze nie kojarzy, ani z pyska ani z nazwiska, to trudno jest cokolwiek sprzedac, nawet patelnie z teflonem na deptaku… a trening odje*ac trzeba, szparingi tez, serwatke, keratyne i browara po treningu tez trzeba za cos kupic. Nie ma letko.

 6. Dobre pytanie Tomka o Tyberiana. Czterogłowy to ciężka kontuzja. Dobrze, że Artur wyjaśnił, bo myślałem, że Tyberian zamiast znaleźć dziewczynę Pudzianowi, tak dostał w dzbana, że mu się całe MMA czkawką odbiło.

  A Pan menago bardzo wdzięczny rozmówca.

 7. :benny:

  3:54, słychać wyraźnie. :fjedzia:

  to wywiad, żywa mowa, jest to dopuszczalne przejęzyczenie, zresztą bardzo dużo osób w potocznej mowie tak mówi. Nie ma się co czepiać, wywiad ciekawy, ciekawy rozmówca. Wszystko ok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.