fot. MMARocks.pl

Kolejny mistrz KSW ma ochotę na super pojedynek. Dricus Du Plessis na swoich portalach w mediach społecznościowych zaproponował dziś walkę innemu dominatorowi największej organizacji MMA w Polsce – Mateuszowi Gamrotowi. Walka mistrz vs mistrz miałaby się odbyć na nadchodzącej gali KSW 45, w limicie wagowym do 77 kg i być próbą pierwszej obrony pasa dywizji półśredniej przez „Stillknocksa”, który zawisł na jego biodrach w kwietniu tego roku.

🇵🇱Słyszałem Mateusz Gamrot, że chcesz się przekonać jak to jest w 77 kg. Zapraszam Cię do tańca na #KSW45 w Londynie!…

Publiée par Dricus "Stillknocks" du Plessis sur Lundi 16 juillet 2018

Wyzwanie przez Du Plessisa Mateusza Gamrota do walki to pewnego rodzaju odpowiedź na wywiad, którego „Gamer” udzielił Polsatowi Sport podczas imprezy z okazji 15-tych urodzin KSW.

Podejmę każdą rękawicę. Mam jednak nadzieję, że wykreują jakiś fajny fight, że to będzie coś niesamowitego, jakaś niespodzianka.

Ogólnie ważę około 80 kilogramów na co dzień, jak jem pizzę, kurczaki i wszystko dookoła. Także waga piórkowa nie byłaby dla mnie nieosiągalna. Mógłbym też zrobić 77 kilogramów, ale to nie chodzi o kategorię wagową. Chodzi o to, żeby znaleźć fajnego przeciwnika i zrobić dobrą walkę.

Mówił wtedy Mateusz. Jego odpowiedź na zaproszenie mistrza wagi półśredniej pojawiła się w mediach społecznościowych bardzo szybko. Jak się okazuje, dominator dywizji do 70 kg KSW nie ma na ten moment ochoty na spotkanie w klatce z zawodnikiem z Południowej Afryki.

🇵🇱 Dricus "Stillknocks" du Plessis, widziałem, że wyzywasz mnie do walki w 77.Póki co się nie wybieram, bo Borys…

Publiée par Mateusz Gamrot sur Lundi 16 juillet 2018

Du Plessis (MMA 12-1) zadebiutował w KSW w kwietniu tego roku. W walce wieczoru gali we Wrocławiu pokonał już w drugiej rundzie mistrzowskiej walki Roberto Soldica. Zawodnik z Południowej Afryki swoją pierwszą walkę dla największej organizacji MMA w Polsce miał mieć jednak kilka miesięcy wcześniej. Na KSW 41, która w grudniu ubiegłego roku odbyła się w Katowicach, miał się spotkać w klatce z panującym wtedy w dywizji do 77 kg Borysem Mańkowskim. Ze starcia jednak wyeliminowała go kontuzja.

Gamrot (MMA 14-0) swój ostatni mistrzowski pojedynek stoczył na gali KSW 42 w Łodzi. W czwartej rundzie poddał Grzegorza Szulakowskiego, pozostając tym samym niepokonanym w zawodowym MMA. „Gamer” jest zawodnikiem KSW od 2013 roku, kiedy to w swoim debiucie na gali z numerem 23 posłał na deski Mateusza Zawadzkiego w drugiej rundzie.

Przypominamy, że gala KSW 45, na której swój pojedynek z Gamrotem widziałby Dricus Du Plessis, odbędzie się 6 października w Londynie. Swoje kolejne walki stoczą tam m.in. Michał Materla, Popek Monster, Damian Janikowski oraz Scott Askham. W klatce KSW na Wembley Arena zadebiutuje także Akop Szostak.

52 KOMENTARZE

 1. Akurat Gamer jest jednym z tych ludzi, którzy mają szczęście być w sam raz na swoją kategorię wagową, natomiast w 77 by wyglądał jak dziecko, zwłaszcza przy Dricusie. W ogóle fakt, że Dricus robi te 77 kg powinien zostać zbadany przez Archiwum X

 2. Gamrot zesrał się, woli bić sie ze słabszymi przeciwnikami i szczycić sie swoim nieskazitelnym rekordem. Słabo trochę jak na „mistrza”.

 3. Dricus Du Plessis

  Niech wyzwie kogoś z 84 kg lub z 93 jak jest taki mądry. Zawsze wyzywają MNIEJSZYCH.

 4. Dobra, ale już się kurwa ogarnijcie. Od czegoś te kategorie wagowe są. Dricus jest przyzwoitego gabarytu zawodnikiem kategorii średniej, który jakimś pierdolonym cudem robi półśrednią, Gamer jest niezbyt dużym lekkim. To jest tak jakbyście chcieli zestawiać Whittakera z Rudzielcem i dziwili się, że Rudy by na to nie poszedł.

  Dosyć bezsensowny pomysł Dricusa, ja to bym chętnie zobaczył jak gasi hype na pewnego łysego jegomościa z Wrocławia :antonio:

 5. W skrócie – Gamrot obsrał gacie :rutekajak:

  Nie no, trochę to ma sensu. Z Borysem są przyjaciolmi i Mankowski przez lata królował w 77 wiec nie będzie mu chciał komplikować powrotu a z innej strony wydaje mi się ze w innych okolicznościach Gamer by podjął rękawice,  jest bardzo pewnym siebie zawodnikiem i raczej nie ma zawodnika z którym by się nie zmierzyl.

 6. Niech wyzwie kogoś z 84 kg lub z 93 jak jest taki mądry. Zawsze wyzywają MNIEJSZYCH.

  Ale to jest KSW, tutaj każdy wyzywa każdego po prostu Dricus chce pieniążków więc wybrał niepokonanego miszcza świata, najlepszego w europie zawodnika, lepszego niż te wszystkie czeczeńskie dziki z ACB. Dricus chce się rozwijać, chce walczyć z najlepszymi więc zaproponował walkę Gamrotowi a ten narobił w pampersa bo woli brazylijskiego króla nokautu.

 7. Ale to jest KSW, tutaj każdy wyzywa każdego po prostu Dricus chce pieniążków więc wybrał niepokonanego miszcza świata, najlepszego w europie zawodnika, lepszego niż te wszystkie czeczeńskie dziki z ACB. Dricus chce się rozwijać, chce walczyć z najlepszymi więc zaproponował walkę Gamrotowi a ten narobił w pampersa bo woli brazylijskiego króla nokautu.

  miszcza świata

  łałł 

  najlepszego w europie zawodnika, lepszego niż te wszystkie czeczeńskie dziki z ACB. Dricus chce się rozwijać, chce walczyć z najlepszymi więc zaproponował walkę Gamrotowi a ten narobił w pampersa bo woli brazylijskiego króla nokautu.

  No to może lepiej Narkuna niech wyzwie na pojedynek.

 8. w FAME MMA dochodzi do takich walk, gdzie jeden wazy 120kg, a drugi 70kg i nikt nie patrzy na wage

  Czy ktoś może przyhamować tego Baboka ?

  Starcie 70 kg chłopaka z lekkim upośledzeniem umysłowym i Sterola który od lat wstrzykuje sobie preparaty weterynaryjne i Chińskie wynalazki.

 9. Czy ktoś może przyhamować tego Baboka ?

  Starcie 70 kg chłopaka z lekkim upośledzeniem umysłowym i Sterola który od lat wstrzykuje sobie preparaty weterynaryjne i Chińskie wynalazki.

  ale masz ból dupy, starcie oglądało setki tysieci ludzi w platformie PPV w okresie wakacyjnym, a nastepna gala bedzie na 8000+ hali w Warszawie i tez w PPV

  gdzie KSW bylo gdy robili druga gale?

 10. ale masz ból dupy, starcie oglądało setki tysieci ludzi w platformie PPV w okresie wakacyjnym, a nastepna gala bedzie na 8000+ hali w Warszawie i tez w PPV

  gdzie KSW bylo gdy robili druga gale?

  Skad masz info o tych setkach tysiecy PPV? I dlaczego nie miliony PPV?:cool:

 11. Skad masz info o tych setkach tysiecy PPV? I dlaczego nie miliony PPV?:cool:

  oj nie martw się, wystarczy spojrzeć jakie liczby generuje FAME MMA, a jakie walki zawodników KSW

  15 zł za PPV to nie dużo, wiadomo, że gala sprzedała się znakomicie

 12. Dobra, ale już się kurwa ogarnijcie. Od czegoś te kategorie wagowe są. Dricus jest przyzwoitego gabarytu zawodnikiem kategorii średniej, który jakimś pierdolonym cudem robi półśrednią, Gamer jest niezbyt dużym lekkim. To jest tak jakbyście chcieli zestawiać Whittakera z Rudzielcem i dziwili się, że Rudy by na to nie poszedł.

  Dosyć bezsensowny pomysł Dricusa, ja to bym chętnie zobaczył jak gasi hype na pewnego łysego jegomościa z Wrocławia :antonio:

  Nie byłoby tego całego pierdolenia gdyby nie słowa Gamrota.

  Gość wyczyścił kategorie lekką, w ostatnim wywiadzie upomina się o superfight i mówi, że podejmie rękawice z każdym kto będzie chciał z nim walczyć. Szanowny Pan Dricus odpowiedział na te słowa i kulturalnie wyzwał go na pojedynek. Efekt jest taki, że Gamer ma swoje słowa w piździe a posty szydzące są jak najbardziej na miejscu.

 13. łałł

  No to może lepiej Narkuna niech wyzwie na pojedynek.

  To po co Gamrot sam chciał superfightu? Czyżby z mniejszym chciał od siebie się bić? Więc co on do mniejszych startować może ale więksi już nie mogą do niego?

 14. ale masz ból dupy

  Ból mam tylko o to , że młode Polskie społeczeństwo to idioci oglądający bagno.

  NIE ZAŚMIECAJ TEMATU SYFEM

  EOT

 15. ale masz ból dupy, starcie oglądało setki tysieci ludzi w platformie PPV w okresie wakacyjnym, a nastepna gala bedzie na 8000+ hali w Warszawie i tez w PPV

  gdzie KSW bylo gdy robili druga gale?

  Abstrahując od nieczęsto wysokiego poziomu rywali w KSW porównanie go z jakimś gównianym Fake MMA jest przesadą. I mówię to jako osoba, która najczęściej KSW krytykuje. Wyobraź sobie, że druga gala Konfrontacji odbyła się wiele lat temu, kiedy MMA to był niszowy sport kojarzony z mordobciem z filmów na kasetach VHS z lat 80-tych. Twoje Fake MMA trafiło za to na podwójnie żyzny grunt: Nie dość, że mieszane są teraz bardzo popularnym sportem, to jeszcze na swoich zawodników wzięli idoli gimnazjalistów, którzy na codzień grają w Manicrafty, albo robią jakieś gówniane czelendże. Także raczej ciężko tu porównywać organizację drugiej gali obu tych firm. Poza tym zwróć uwagę, że gdyby jeden z drugim debilem, który brał udział w Fake MMA zrobiłby sobie krzywdę, to po dupie by dostali wszyscy związani z tym sportem w Polsce. Co by nie mówić o KSW to włożyli sporo pracy, by MMA ucywilizować w oczach ludzi. A takie głąby jedną gównianą galą dla kasy mogą zepsuć cały wizerunek sportu i znów zepchnąć go do kategorii mordobicia z Mrocznego Kumite. Tak więc proszę Cię uprzejmie nie pałuj się tym gównem. A przynajmniej nie na forum dla ludzi, których interesuje prawdziwe MMA.

 16. Dokładnie jak chłopaki powyżej napisali. Mamę wrażenie, jesteś albo marnym specem od PR tego gówna, albo po prostu nie dorosłeś do tego forum. Tutaj czasem robimy sobie jaja z KSW, a ty na poważnie próbujesz nas zainteresować jakąś patolą. Jest odpowiedni wątek na Forum MMA i „ić” tam się wymądrzaj. Po to jest tamten temat. Albo lepiej: swoje przemyślenia zostaw dla siebie

 17. Abstrahując od nieczęsto wysokiego poziomu rywali w KSW porównanie go z jakimś gównianym Fake MMA jest przesadą. I mówię to jako osoba, która najczęściej KSW krytykuje. Wyobraź sobie, że druga gala Konfrontacji odbyła się wiele lat temu, kiedy MMA to był niszowy sport kojarzony z mordobciem z filmów na kasetach VHS z lat 80-tych. Twoje Fake MMA trafiło za to na podwójnie żyzny grunt: Nie dość, że mieszane są teraz bardzo popularnym sportem, to jeszcze na swoich zawodników wzięli idoli gimnazjalistów, którzy na codzień grają w Manicrafty, albo robią jakieś gówniane czelendże. Także raczej ciężko tu porównywać organizację drugiej gali obu tych firm. Poza tym zwróć uwagę, że gdyby jeden z drugim debilem, który brał udział w Fake MMA zrobiłby sobie krzywdę, to po dupie by dostali wszyscy związani z tym sportem w Polsce. Co by nie mówić o KSW to włożyli sporo pracy, by MMA ucywilizować w oczach ludzi. A takie głąby jedną gównianą galą dla kasy mogą zepsuć cały wizerunek sportu i znów zepchnąć go do kategorii mordobicia z Mrocznego Kumite. Tak więc proszę Cię uprzejmie nie pałuj się tym gównem. A przynajmniej nie na forum dla ludzi, których interesuje prawdziwe MMA.

  zrozum, ze nikt juz nie chce ogladac tych 50 letnich aktorow/disco polowcow, tylko ludzie wola olgadac walki youtuberow, ktorzy czesto maja ze soba rozne konflikty

  to jest przyszlosc

 18. 15 zł za PPV to nie dużo, wiadomo, że gala sprzedała się znakomicie

  Masz jakieś dane co do sprzedanych PPV? Ale bez spekulacji, jakieś wstępne wyniki z dobrego źródła.

 19. Nie oszukujmy się, Gamer by obskoczyl srogi wpierdol od DDP tak samo jak Borys, Mateuszek zasłania się Borysem a tak naprawdę nie chcę tej walki.

 20. Dobra, ale już się kurwa ogarnijcie. Od czegoś te kategorie wagowe są. Dricus jest przyzwoitego gabarytu zawodnikiem kategorii średniej, który jakimś pierdolonym cudem robi półśrednią, Gamer jest niezbyt dużym lekkim. To jest tak jakbyście chcieli zestawiać Whittakera z Rudzielcem i dziwili się, że Rudy by na to nie poszedł.

  Dosyć bezsensowny pomysł Dricusa, ja to bym chętnie zobaczył jak gasi hype na pewnego łysego jegomościa z Wrocławia :antonio:

  Ale Dricus jest tych samych rozmiarow co Barnaoui (przynajmniej tego samego wzrostu). Kategorie wagowe sa po cos ale jak sie chce robic walki mistrz vs mistrz to zawsze ktos bedzie wiekszy. Obejrzalbym zarowno ta walke jak I stracie z wygranym Koike vs Zombie.

 21. Nie no, trochę to ma sensu. Z Borysem są przyjaciolmi i Mankowski przez lata królował w 77 wiec nie będzie mu chciał komplikować powrotu a z innej strony wydaje mi się ze w innych okolicznościach Gamer by podjął rękawice,  jest bardzo pewnym siebie zawodnikiem i raczej nie ma zawodnika z którym by się nie zmierzyl.

  Ale dlaczego ma robic problemy Borysowi? Niech idzie do 77 jak wygra pas to niech wakuje i po sprawie. Jak przegra to swojego paska nie traci.

 22. Ból mam tylko o to , że młode Polskie społeczeństwo to idioci oglądający bagno.

  NIE ZAŚMIECAJ TEMATU SYFEM

  EOT

  A może to nie społeczeństwo jest idiotami, tylko Ty masz przerośnięte ego? I może sam za mądry nie jesteś, tylko tak Ci się wydaję? Tyle pytań:wink:

 23. Masz jakieś dane co do sprzedanych PPV? Ale bez spekulacji, jakieś wstępne wyniki z dobrego źródła.

  Odkąd Alibaba wrócił pod nickiem @Babadook stał się jeszcze bardziej irytujący.

 24. Dricus du Plessis vs Mamed Khalidov o pas w 84, albo chociaż w umownym limicie jak w pojedynku Mameda z Borysem. Oglądałbym 😉

 25. zrozum, ze nikt juz nie chce ogladac tych 50 letnich aktorow/disco polowcow, tylko ludzie wola olgadac walki youtuberow, ktorzy czesto maja ze soba rozne konflikty

  to jest przyszlosc

  Przyszłość tego sportu to ani nie 50-letni aktorzy, ani nie 15-letni jutuberzy. Jak mają coś do siebie to niech dalej się cisną w internecie. Najlepiej tekstami na poziomie tych używanych na tej żałosnej „konferencji”. Dlaczego wybrali MMA, a nie np. skoki narciarskie? Szanujące się media branżowe nie pisały o tym cyrku i tak też powinno pozostać. Nie wiem, czy trollujesz, czy faktycznie ekscytują Cię takie gówniane eventy. W obu wypadkach rozwiązanie jest jedno: Znajdź sobie inne forum.

 26. Gamer z chęcią by zawalczył w superfighcie ale kategorię niżej i to na zasadzie jaką wymyślił nasz największy myśliciel w MMA: ja schodzę kilo mniej, Ty nadganiasz :waldeklaugh:

  Wyzywanie do walki dzików z Rosji też łatwe, bo wyzywać a walczyć, to daleka droga.

  Jednak spotkanie się już w drugą stronę, to już obsrany po łopatki.

  Jaka może być w tym cyrku większa walka niż dwóch mistrzów?? Serio, co może być jeszcze bardziej medialne? Sam do takiego pojedynku nawoływał Artura.

  Gamer, nie bój dupy, jak będzie lepszy, to opierdolić Mu palcówkę oczną, ugryziesz w jajka i nie będzie już afrykaniec taki "mondry".

  :roberteyeblinking::brainoverload:

  Co do tego gówna z Pato streamami- jest temat już o tym chlewie (nie wiem po jaki chuj,ale nie moja sprawa). Pytanie brzmi: od kiedy MMAROCKS stało się miejscem na reklamy i to w tematach do tego nieprzeznaczonych? W ilu wątkach będziemy jeszcze czytali o o liczbach z dupy wziętych ppv gali zjebanych patusów.

  Kupię PPV i poczytam o tym gównie jak będzie ktoś utylizował te spierdoliny/SPOILER]

 27. Dlaczego wybrali MMA, a nie np. skoki narciarskie?

  Z tego samego powodu dla którego solowka za garazami polegala na praniu sie po mordach, a nie skakaniu w dal. Inny powod to oczywiscie :Duke3d:

 28. Podobna sytuacja jak wtedy kiedy chciał bić "ruskich dzików". Mateusz prał by wszystkich kozaków …………….  w wywiadach.

 29. Z tego samego powodu dla którego solowka za garazami polegala na praniu sie po mordach, a nie skakaniu w dal. Inny powod to oczywiscie :Duke3d:

  Pytanie było retoryczne 🙂 Chciałem po prostu pokazać, że biorą się za coś na czym się nie znają i czego nie nauczą się w tydzień przed galą. A jedyny skutek to psucie wizerunku sportu.

 30. Moze odnoszę mylne wrażenie, ale chyba ani Borys, ani Gamer nie palaja checia konfrontowania się z kimś z duetu Du Plessis – Soldic.

 31. Moze odnoszę mylne wrażenie, ale chyba ani Borys, ani Gamer nie palaja checia konfrontowania się z kimś z duetu Du Plessis – Soldic.

  Borys to juz chyba w ogole skonczyl kariere. On ma sie bic gdzies i mi umknęło czy brak info?

 32. Pytanie było retoryczne 🙂 Chciałem po prostu pokazać, że biorą się za coś na czym się nie znają i czego nie nauczą się w tydzień przed galą. A jedyny skutek to psucie wizerunku sportu.

  Najlepsze jest to wożonko teraz.

  Plakaty, koszulki i chuj wie co jeszcze z napiętym bickiem, czy  rękawicach.

  No kurwa fajterem już pełnym ryjem :razz:jelen:

  Od razu mi się z początków Pogi przypomniał :mjsmile:

  Borys to juz chyba w ogole skonczyl kariere. On ma sie bic gdzies i mi umknęło czy brak info?

  Mam nadzieję że nie, bo Jego akurat lubię i jest dobrym fajterem bez kozaczenia, w przeciwieństwie do swojego kolegi.

 33. Gamer mi mówił jakoś 2 miechy wstecz,że zostanie w swojej wadze. Ale wspominał że jakiś catch może wchodzić w grę.

 34. Poznański duet osiągną już sufit swoich możliwości.

  Chłopaki bardzo ambitni i pracowici ale bądzmy szczerzy talentu średniego.

  Ile można było pod kloszem KSW ugrać to ugrali.

  Ani Soldić ani Norman nie należą do światowej czołówki, a jak na ich tle wyglądali nasi mistrzowie każdy widział.

  Wyśmiewany na cohones zapaśnik z Wrocławia ma większy potencjał od tej dwójki.

  Du Plessis dla Janikowsiego.

 35. Poznański duet osiągną już sufit swoich możliwości.

  Chłopaki bardzo ambitni i pracowici ale bądzmy szczerzy talentu średniego.

  Ile można było pod kloszem KSW ugrać to ugrali.

  Ani Soldić ani Norman nie należą do światowej czołówki, a jak na ich tle wyglądali nasi mistrzowie każdy widział.

  Wyśmiewany na cohones zapaśnik z Wrocławia ma większy potencjał od tej dwójki.

  Du Plessis dla Janikowsiego.

  Nie wiem, czy nie za szybko dla Damiana na taką walkę mimo wszystko.

 36. Ja bym widział Gamera z Koike o pas w 66. Płacę jak za prezydenta.

  Raczej Koike do 70, ale tak czy tak oglądałbym.

  Gamrot się obsrał? On jest zwyczajnie za mały na 77kg, po co ma tam iść, bo ktoś go wyzwał? Bez sensu.

 37. Mateuszkowi poszło z gruzem, nie pierwszy raz zresztą. Chyba najbardziej nielubiany przeze mnie zawodnik w tym cyrku.. .

 38. Gamrot się obsrał? On jest zwyczajnie za mały na 77kg, po co ma tam iść, bo ktoś go wyzwał? Bez sensu.

  O gotowości występu w 77 dopiero co wspomniał sam Gamer, o gotowości do walki z najlepszymi mówi od dawna. To pokazuje, że czasem warto ważyć słowa.

 39. O gotowości występu w 77 dopiero co wspomniał sam Gamer, o gotowości do walki z najlepszymi mówi od dawna. To pokazuje, że czasem warto ważyć słowa.

  Dla mnie on ze swoimi warunkami fizycznymi w 77 to głupota, szczególnie z taki Du Plessisem, który jak na 77 jest ogromny, ale jeśli tak mówił w wywiadzie(musiałem przegapić) to mamy kolejny przykład robienia z gęby cholewy albo naprawdę obsrana zbroję.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.