Zapowiadana na 14 czerwca walka o pas wagi półśredniej EliteXC między Jake’em Shieldsem a Drew Fickettem została odwołana z powodu kontuzji kolana Ficketta. Póki co nie wiadomo, czy walka zostanie przełożona o miesiąc czy Elite zdecyduje się zostawić Shieldsa na czerwcowej gali z innym przeciwnikiem, choć sam zainteresowany opowiada się za pierwszą opcją.

Jake Shields ma walczyć o pas w eliteXC już od około roku ale zawsze pojawiają się jakieś problemy. Początkowo jego przeciwnikiem miał być Mike Pyle ale, choć doszło do tej walki i Shields ją wygrał, Pyle uznał, że za mało mu płacą i nie przedłużył kontraktu w efekcie czego walka nie była o pas. Z Fickettem mieli walczyć na marcowej gali Strikeforce ale w ostatnim tygodniu przed walką Shields doznał kontuzji i musiał się wycofać, a walkę przełożono na czerwiec. Gdyby EliteXC zdecydowało o przesunięciu tej walki najprawdopodobniej odbędzie się ona podczas drugiej gali na antenie CBS w lipcu.

Źródło: MMAWeekly

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.