Zapraszam do środka.

Jason „Mayhem” Miller

Q: Opowiedz nam o swoich spostrzeżeniach po walce.
A: Jestem głupkiem (po japońsku). Naprawdę myślę, że jestem głupkiem. Nie mogłem walczyć tak jak chciałem. Bardzo przepraszam całą ekipę DREAM, dziewczyny ringowe i wszystkich fanów.

Q: Rzucałeś pieniędzmi gdy wchodziłeś do ringu. Czy myślisz, że mogło mieć to jakiś wpływ na Twoją porażkę?
A: Jestem Amerykaninem więc przywykłem do marnowania pieniędzy.

Q: Czy Jacare był twardym przeciwnikiem?
A: Z całą pewnością był twardy, ale ja walczyłem bardzo źle. Popracuję nad swoimi słabościami i wrócę jako „Super Małpa”.

Q: Czy chciałbyś wrócić jako uczestnik walki rezerwowej?
A: Czy to możliwe? Jeśli tak mogę to zrobić dzisiaj. Zróbmy to na parkingu! W każdym bądź razie nie jestem zadowolony z dzisiejszego występu. Chcę dać upust mojej frustracji nawet jeśli oznacza to zranienie siebie (uderza się w głowę mikrofonem).

Q: Czy chciałbyś walczyć z Sakurabą w walce rezerwowej?
A: Tak! Moim marzeniem jest walczyć z Sakurabą. Obaj nie mogliśmy dziś wygrać, ale walka między nim a mną byłaby wspaniała.

Q: Jakie to uczucie walczyć w Japonii?
A: Jestem bardzo zadowolony, że znów walczę w Japonii. Chciałbym też znaleźć dziewczynę (chodzi zapewne o Japonkę).

Ronaldo „Jacare” Souza

„Po walce czułem, że muszę popracować nad aspektami technicznymi, fizycznymi i mentalnymi. Jestem jednak usatysfakcjonowany gdyż fanom podobała się moja walka.”

O porażce Sakuraby:
„Czasem fighterzy wygrywają a czasem przegrywają. To, że Sakuraba dziś przegrał nie oznacza, że wszystko co osiągnął idzie w niepamięć.”

O tym z kim chciałby teraz walczyć:
„Jestem pracownikiem DREAM więc będę walczył z każdym z kim mi każą.”

Gegard Mousasi

„Spodziewałem się, że walka będzie się toczyć na dystans ponieważ Yoon to bardzo twardy fighter. Są rzeczy które powinienem zrobić lepiej, ale jestem szczęśliwy, że wygrałem.”

„Jak można było przypuszczać, jego armbar był niebezpieczny. Nigdy nie broniłem się przed armbarem tak długo, ale byłem w stanie uciec z niego ponieważ byłem na to przygotowany.”

„Każdy kto przeszedł do półfinałów jest twardy, ale chciałbym walczyć z Melvinem Manhoefem. Jest bardzo znany w Holandii dlatego chcę stać się sławny w Holandii pokonując go.”

Melvin Manhoef

Q: Co myślisz o swojej walce?
A: Jestem zadowolony, że mogłem pokonać Sakurabę. Pokonałem legendę więc może da mi to status legendy. W każdym bądź razie chcę zdobyć pas. To mój cel.

Q: Czy walka przebiegła tak jak planowałeś?
A: Tak. Chciałem pozostać zrelaksowany. Rozpocząłem ostrożnie ponieważ nie wiedziałem co zrobi Sakuraba. Skupiałem się na obronie przed jego obaleniami. Jeśli chodzi o high kick, spróbowałem go ponieważ zauważyłem, że obniżył głowę. To zachwiało jego równowagę więc mogłem wyprowadzać kombinacje.

Q: Walka skończyła się bardzo szybko.
A: Ja również byłem zdziwiony. Myślałem, że to będzie długa walka. Chciałem pozostać spokojny i czekać na odpowiednią okazję.

Q: Mousasi wyraził chęć walki z Tobą. Co o tym myślisz?
A: Moim celem jest zdobycie pasa. Nie dbam o to z kim będę walczył. Po prostu chcę pas. Nie wiem czemu Mousasi chce ze mną walczyć, ale jeśli to dlatego, że obaj jesteśmy Holendrami to w porządku.

Alistair Overeem

Q: Czy walka przebiegała tak jak zaplanowałeś?
A: Poszło dokładnie tak jak planowałem. Skupiałem się na treningu siłowym przez ostatnie sześć miesięcy więc zyskałem na wadze i sile. Chcę by moje walki były szybkie i dynamiczne. Zamierzam zrobić wszystko by tak właśnie wyglądały moje przyszłe pojedynki.

Q: Twoje kolano było bardzo dokładne.
A: Zrobiłem dokładnie to samo podczas rozgrzewki. Chcę walczyć ponownie w DREAM. Chcę walczyć teraz z Crocopem.

Dong Sik Yoon

Q: Twoje spostrzeżenia?
A: Zostałem zdominowany. Akceptuję swoją porażkę, żadnych wymówek. Mój przeciwnik był lepszy.

Q: Co myślisz o swojej próbie armbara pod koniec pierwszej rundy?
A: Myślałem, że mam go całkowicie dopiętego, ale on wiedział jak z tego uciec.

Q: Czy próba armbaru miała wpływ na Twoją wytrzymałość?
A: Zmęczyłem się w drugiej rundzie. Moja wytrzymałość szybko spadła ponieważ moja ofensywa była stale przerywana i nie mogłem zrobić tego co chciałem. Próba armbara nie miała nic wspólnego z moją wytrzymałością.

5 KOMENTARZE

 1. Overeem jakoś od dawna mi się kojarzy z nierównym zawodnikiem. Poza tym raczej z nikim konkretnym tutaj nie wygrał. Podpowiada organizacji Mirko bo Miras zbytnio nie zachwyca od jakiegoś czasu a wygrana z Mirko to już coś na koncie mimo słabej jego formy.

 2. też nie bardzo rozumiem tą ekscytację Overeemem po tej walce, jego przeciwnik to amator, bez żadnych umiejętności w stójce

 3. zgadzam sie z wami wszystkimi wyjatkowo jak na mnie:)
  1.obecnie miras nie jest w wysokiej dyspozycji wiec alistair chce z nim wyskoczyc na solo:)
  2.racja oveerem jest nierownym zawodnikiem
  3.racja przeciwnik byl amatorem wiec zwyciestwo bylo szybkie i efektowne
  🙂

 4. Wszystko prawda tylko Ali jest wstanie znokałtować mojim zdaniem każdego zawodnika,ale też w głupi sposób przegrać,jest on strasznie nie równy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.