Fot: Esther Lin / MMAFighting

Antydopingowa organizacja USADA poinformowała dziś o zawieszeniu Jesse Taylora za pozytywny wynik badania na zawartość antyestrogenu – klomifenu. Jest to lek hormonalny używany również przez sportowców używających farmakologicznego dopingu w celu złagodzenia jego skutków ubocznych. Amerykanin został zawieszony na 12 miesięcy i według informacji opublikowanych przez USADA zgodził się tą decyzją.

Taylor wpadł na teście przeprowadzony w okresie poza walkami. Z powodu pozytywnego wyniku został zdjęty z rozpiski gali UFC w Sydney na której miał zmierzyć się z Belalem Muhammadem. 34-letni Taylor (MMA 31-15) będzie mógł wrócić do UFC we wrześniu 2018 roku.

 

7 KOMENTARZE

 1. 34-letni Taylor (MMA 31-15) będzie mógł wrócić do UFC we wrześniu 2018 roku.

  Ale to raczej nie przeszkodzi w ewentualnym powrocie np. do ACB? Niby wrócił do UFC na tego ostatniego TUF-a, ale chyba sam mimo zwycięstwa nie robił sobie za dużych nadziei na osiągnięcie czegoś więcej, a tak to przynajmniej dorobi do emerytury.

 2. A mogl zostac w KSW:mamed:  kurwa cale zycie na bombie a on sie pcha na stare lata w miejsce gdzie USADA konczy wiele karier. Po chuj mu to bylo…

 3. A mogl zostac w KSW:mamed:  kurwa cale zycie na bombie a on sie pcha na stare lata w miejsce gdzie USADA konczy wiele karier. Po chuj mu to bylo…

  Jestem niemal przekonany, że oni na tego TUF-a to lachę położyli, bo tam same odpadki walczyły, a że Taylor zaczął rozwalać ich po kolei to dla pewności po wygranej go usunęli.

 4. Ale to raczej nie przeszkodzi w ewentualnym powrocie np. do ACB? Niby wrócił do UFC na tego ostatniego TUF-a, ale chyba sam mimo zwycięstwa nie robił sobie za dużych nadziei na osiągnięcie czegoś więcej, a tak to przynajmniej dorobi do emerytury.

  Wg mnie przeczeka ten rok i kolejna walka w UFC. To jest jego ostatnia szansa w tej organizacji więc nie będzie szukał innego pracodawcy raczej.

 5. Wg mnie przeczeka ten rok i kolejna walka w UFC. To jest jego ostatnia szansa w tej organizacji więc nie będzie szukał innego pracodawcy raczej.

  Z chęcią poczekam na rozwój sytuacji, bo zaskakująco dobrze mu szło po wydawać by się mogło już zjeździe w karierze jaki zanotował. Ciężko mi jednak uwierzyć w jego niewinność i stąd mała rozkmina z sytuacją USADA/TUF 25, a rok banicji o czymś świadczy. Nieoficjalnie powiedzmy, że stawiam na to, że już nie zawalczy dla UFC, choć z bukmacherki dobry nie jestem:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.