Dan Ige oddał próbki krwi nieznanym ludziom "Teraz prawdopodobnie mam AIDS"

Dan Ige zawodnik wagi piórkowej UFC przekazał próbki krwi obcym ludziomIge twierdzi, że w czwartek rano ktoś zapukał do jego drzwi, prosząc o próbki. Niestety nie pomyślał dwa razy i zrobił to, o co go poproszono. W wywiadzie dla MMAJunkie opisuje całą sytuację.

Normalna rzecz o 6:30 ktoś dzwoni do drzwi, ubieram się i otwieram. W drzwiach stoi kobieta i prosi o przekazanie próbek do badania, więc mówię dobrze, proszę wejść. Byłem zaspany, myślałem, że to człowiek z USADA. Pobrali moją krew, było jej całkiem sporo jakieś 3-4 duże fiolki. Powiedzieli, że są duże, bo chodzi o badania laboratoryjne. W końcu zapytałem, czy muszę wypełnić jakieś papiery, okazało się, że muszę tylko podać imię i nazwisko i wtedy okazało się, że zostałem pomylony.

Ige po rozmowie z kobietą stwierdził, że pomyliła ona domy i pobrała krew od niewłaściwej osoby.

Oni nawet nie pracowali dla USADA, pojawili się i pobrali moją krew. Jakie są szanse na zbieg okoliczności? Wiadomo, gdybym był normalną osobą, która nie spotyka się na co dzień z testowaniem USADA to bym zapytał, o co chodzi. Nie kwestionowałem tego, bo jestem poddawany testom. Najgorsze jest to, że oni ciągle mają moją krew, gdyż kazałem im wynosić się z mojego domu.

Dan po wizycie kobiety opublikował wpis na Twitterze, po przeczytaniu komentarzy uznał, że musi to wyjaśnić, więc udał się do domu po przeciwnej stronie ulicy, gdzie kobieta powinna pobrać właściwą próbkę krwi.

Pobiegłem do tego domu, dzwoniłem dzwonkiem z osiem razy, ale nikt nie odpowiadał. Chcę w końcu dowiedzieć się czegoś o tej firmie. Muszę to wyjaśnić, bo wtedy byłem strasznie zaspany, nawet nie zorientowałem się co się stało.

„Dynamite” uznał, że za swój bonus o wysokości 50 tys. dolarów zakupi nowy dom najlepiej na zamkniętym osiedlu, aby uniknąć takich sytuacji.

27 KOMENTARZE

 1. "Dynamite" uznał, że za swój bonus o wysokości 50 tys. dolarów zakupi nowy dom najlepiej na zamkniętym osiedlu, aby uniknąć takich sytuacji.

  :DC: Chyba kurwa w Sanoku

 2. Niech mnie ktoś oświeci.

  Rozumiem że pomyłka, ale dlaczego ma mieć AIDS? teraz niby?

  Bo dał się kłuć igłą jakiejś obcej babie z ulicy.

 3. "Teraz prawdopodobnie mam aids" Oczywiście zdążył opisać cała sprawę w mediach spolecznościowych, ale nie zrobił jeszcze badań w tym kierunku? Chyba, że musi czekać na wyniki to zwracam honor bo nie wiem ile to trwa. Jakiś czas temu pewna fighterka narzekała na silne migreny od miesiąca i też szukała pomocy na twitterze, tak mi się skojarzyło. Ogólnie kuriozalna sytuacja, oby bez konsekwencji dla zawodnika.

 4. Bo dał się kłuć igłą jakiejś obcej babie z ulicy.

  No ale kurwa nie widzial czy bierze nowe igly i strzykawki czy o co kurwa chodzi? Co wyciagnela je z kieszeni? Co on kurwa debilem jest?

 5. Ale on tego nie pisał na serio, chciał tym tekstem "dośmiesznić" swojego tweeta.

  A to śmieszek, rozbawił mnie do łez. Nic nie bawi bardziej niż złapanie hiva z rana.

 6. No ale kurwa nie widzial czy bierze nowe igly i strzykawki czy o co kurwa chodzi? Co wyciagnela je z kieszeni? Co on kurwa debilem jest?

  Czepiasz się, zaspany był. A jak się obudził to wyrzucił babę z domu razem ze swoją krwią, nie zadzwonił na policję i szybko odpalił twittera. Normalna reakcja na zagrożenie zdrowia i życia.

 7. Głupi ludzie nie zasługują na pieniądze. Pewnie nie otrzyma kolejnego bonusa :razz:ociesznymirek:

  Długo siedzę na Cohones i czegoś takiego nawet największy troll by nie wymyślił

 8. Podobny przypadek miał Gamer. Przyszli do niego rano po zioło. Zdziwił się ale  im sprzedał bo był zaspany. Potem się okazało że pomylili go z Borysem.

 9. No to sa jakies jaja. Mysle ze nikt mu zanieczyszczonych igiel w tylek nie wbijal bo niby po co. Ale fakt faktem sprawa dosc nietypowa.

 10. "Teraz prawdopodobnie mam aids" Oczywiście zdążył opisać cała sprawę w mediach spolecznościowych, ale nie zrobił jeszcze badań w tym kierunku? Chyba, że musi czekać na wyniki to zwracam honor bo nie wiem ile to trwa.

  Zeby badania nie byly przeklamane test powinno sie zrobic 3 miesiace po "zajsciu"

 11. Zeby badania nie byly przeklamane test powinno sie zrobic 3 miesiace po "zajsciu"

  I wtedy może mieć hiv, a nie AIDS, a AIDS ro chyba po 10 latach.

 12. Czekam na historię zawodnika złapanego na dopingu, że niedozwolone substancje musiały się tak dostać w takiej właśnie dziwnej sytuacji do jego krwi. Ktoś przyszedł i mu zapodał…a on był zaspany

 13. Są leki na AIDS jak weźmie się w 24h po kontakcie to nic się nie stanie 😆

  Te leki to chyba na wirusa hiv, nie na chorobę AIDS. Nie pytaj skąd to wiem.::clintdis::

 14. Te leki to chyba na wirusa hiv, nie na chorobę AIDS. Nie pytaj skąd to wiem.::clintdis::

  no pojebało mi się 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.