makdessi
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Po tym jak Khabib Nurmagomedov musiał zrezygnować z pojedynku z Donaldem Cerrone z powodu kontuzji, UFC szybko znalazło zastępstwo dla „Kowboja” – jego nowym rywalem został John Makdessi.

O kontuzji Khabiba pisaliśmy już na łamach portalu. Jednak bardzo szybko organizacja UFC znalazła nowego rywala dla Donalda. To właśnie Makdessi będzie podejmował „Kowboja” na gali UFC 187. John do walki podejdzie na cztery tygodnie przed jej realizacją. W swym ostatnim boju wygrał z kickboxerem Shanem Campbellem (MMA 11-3) przez TKO, natomiast walkę wcześniej uległ Alanowi Patrickowi (MMA 12-0) i w zasadzie to były jego jedyne walki w przeciągu ostatnich dwóch lat.

Donald „Kowboj” Cerrone (MMA 27-6, 1NC) w przeciwieństwie do rywala, ma siedem zwycięstw z rzędu, z czego ostatnie z byłym mistrzem dywizji lekkiej, Bensonem Hendersonem (MMA 22-5). Walka z Nurmagomedovem miała ustawić któregoś z nich na pozycji pretendenta do tytułu.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.