Donald Cerrone przegrał walkę z Tonym Fergusonem przez TKO, kiedy to lekarz nie dopuścił go do trzeciej rundy. Zawodnik popełnił podczas przerwy między rundami błąd, próbując wydmuchać nos – sprawiło to, że jego prawe oko spuchło, a lekarz nie miał innego wyjścia jak przerwać ten pojedynek. Kowboj zapewnił jednak fanów na swoim profilu na Instagramie, że nie doznał poważnych urazów w walce z Fergusonem i już czeka na kolejną walkę – być może będzie to rewanż z El Cucuy.

Jestem w dobrej kondycji. Dziękuję za wszystkie wiadomości. Tylko trochę powietrza zebrało mi się w oku, nie mam żadnych złamanych, czy też pękniętych kości. Siedzę i czekam już na rewanż albo następną, inną walkę.

Dla Cerrone walka z Fergusonem była bardzo szybkim powrotem do oktagonu UFC. Nieco ponad miesiąc temu pokonał on mocnego Ala Iaquintę. Kowboj miał przed UFC 238 świetną serię 3 zwycięstw z rzędu. Amerykanin w ostatnich 4 pojedynkach zgarnął 4 bonusy po gali.

13 KOMENTARZE

 1. Amerykanin w ostatnich 4 pojedynkach zgarnął 4 bonusy po gali.

  4 walki w 7 miesięcy, do tego 4 bonusy, a Mamed C. twierdził, że w ksw zarabia się więcej? No może wliczając dochody poboczne :crazy:

 2. O takich Kowbojach i innych Fergusonach będę opowiadał prawnukom. Legendy sportów walki :tiphatb:

  jest spora szansa, że Twój prawnuk też będzie oglądał kowboja (chyba że przez te ciosy Donald pozna tego Niemca, który okulary i inne rzeczy ciągle chowa) 🙂

 3. jest spora szansa, że Twój prawnuk też będzie oglądał kowboja (chyba że przez te ciosy Donald pozna tego Niemca, który okulary i inne rzeczy ciągle chowa) 🙂

  Aż taki stary nie jestem 😆

 4. gościu od drugiej rundy za worek treningowy robiłeś

  dajcie Tonyemu 5 rund to będzie rzeź

  Kto z el chujem wytrzymam 5 rund :waldeklaugh:

 5. Kowboj to jest gość którego się nie da nie szanować. Jeżeli ktoś na tym świecie go nie szanuje, to powinien skręcać regały w kolonii karnej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.