Dominick Reyes wierzy, że to on, a nie Jan Błachowicz czy Johnny Walker będzie kolejnym pretendentem w kategorii półciężkiej UFC. Zawodnik w wywiadzie przy okazji UFC 241 wypowiedział się na temat swojego zestawienia z byłym mistrzem kategorii średniej, Chrisem Weidmanem.

Byłem zaskoczony taką propozycją. Zdziwiłem się. Na pewno chciałem wziąć tę walkę, ale nie spodziewałem się takiego nazwiska. Wygrana z Chrisem Weidmanem gwarantuje mi walkę o pas mistrzowski UFC.

To były mistrz świata. Pokonałem dwóch byłych pretendentów. Teraz pokonam mistrza. Jedyne co mi zostanie w tej dywizji to pokonanie aktualnego mistrza. Taki mam cel. 5-0 w UFC. Po październiku będę miał 6-0, w sumie 12-0. O czym tu dyskutować?

Reyes ma na swoim koncie wygrane z m.in. Volkanem Oezdemirem czy Ovincem St. Preux. Zawodnik ocenił także występ Jona Jonesa z Thiago Santosem.

Według mnie Jones przegrał o rundę. Byłem tam, siedziałem przy klatce. Jestem obiektywny w swojej ocenie. Widziałem Thiago, który wygrywał mocne wymiany i spychał Jonesa do obrony. Jon to świetny mistrz, wie jak wygrywać u sędziów.

12 KOMENTARZE

 1. Za Weidmanem. Lubie Chrisa. Oby wykoleił Reyesa w pisdu. Pokaże tym samym przy okazji że Janek zrobił coś wielkiego . A Reyes jest gorszy, za cienki. I niech spierdala a nie o pas.

 2. Po pierwsze przejebałeś placku z Oezdemirem to raz. Dwa. Jaką Ty kurwa łbie walkę oglądałeś ? Santos wygrał? Okej… Nie lubię obu. Liczę na double KO.

 3. Ale, że Danka zatrudnił jakiegoś CM Placka a Shaqowi odmówił to jestem do dzisiaj w szoku

  :matt:

  Z tym, że Shaq waży 380-400 lbs więc ciężko żeby zrobił 260 xD

 4. Z tym, że Shaq waży 380-400 lbs więc ciężko żeby zrobił 260 xD

   Chuj tam catch z Lesnarem bez robienia wagi i mamy nakrapianego frika rodem z kaesuuu

 5. Z tym, że Shaq waży 380-400 lbs więc ciężko żeby zrobił 260 xD

  265 wiec o 5 funtow mniej do zrzucania. Do zrobienia :roberteyeblinking:

 6. Z tym, że Shaq waży 380-400 lbs więc ciężko żeby zrobił 260 xD

  Oj tam oj tam, a CM placek miał zerowe umiejętności mma i jakoś nikomu to nie przeszkodziło :awesome:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.