Jeśli Jon Jones rzeczywiście zwakuje pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC to nowego mistrza wyłoni walka dwóch pretendentów. Wczoraj na swoim profilu na Twitterze aktualny posiadacz tytułu stwierdził, że zrzeka się pasa mistrzowskiego i zasugerował mistrzowski pojedynek dwóch zawodników z czołówki rankingu. Jones wyznał, że o największe trofeum w UFC powinni zmierzyć się Dominick Reyes oraz Jan Błachowicz. Były rywal „JJ’a” skomentował jego wpis w mediach społecznościowych.

Rozczarowujące jeśli to prawda, ale jeśli Jon mówi poważnie to show musi iść dalej.

To właśnie z Reyesem zmierzył się 32-letni mistrz w swojej ostatniej walce w oktagonie UFC. Po bardzo wyrównanej batalii sędziowie orzekli, że to Jones jest zwycięzcą pojedynku, lecz werdykt wzbudził wiele kontrowersji. Dużo specjalistów oraz obserwatorów twierdziło, że to Reyes powinien zostać zwycięzcą tej walki. Od dłuższego czasu zawodnik nawoływał o rewanż z „Bonesem”, lecz ten wydawał się być bardziej zainteresowany starciem z Janem Błachowiczem. Teraz nieznana jest jego przyszłość w klatce UFC. Możliwe, że organizacja nie będzie chciała spełnić jego żądań finansowych i ukoronowany zostanie nowy mistrz dywizji do 93 kilogramów.

Zobacz także: Dana White o obecnej sytuacji Jona Jonesa

6 KOMENTARZE

 1. A Janek śpi jeszcze? Niech go ktoś obudzi bo może przespać najważniejszy moment w swojej karierze…

  Janek ma wszystko na m@ilu i nie musi robić z siebie pajaca. :fjedzia:

 2. Tak sobie mysle, że będzie JJ vs Janek, bo Bons wykonał dość radykalny ruch. UFC pewnie nie ma ochoty dać mu kupy pieniędzy, ale też napewno nie mają ochoty z niego zrezygnować… więc pewnie popuszczą teraz względem Jonesa w negocjacjach i oczywiscie walki z Nganou nie bedzie ale pewnie dadza Jonesowi Janka o ktorego sam podobno prosil a Reyes poczeka

 3. Janek ma wszystko na m@ilu i nie musi robić z siebie pajaca. :fjedzia:

  Ma walkę o pas, na piśmie. Rzeczywiście bez sensu żeby wychodził teraz z jakąś motywacyjna przemowa, skoro i tak jj ma na to wszystko wyłożone jajca.

  Mi się i tak wydaje, że osral gacie przed powtórka z Reyesem i potencjalna walka z glodnym jak chuj Jankiem, oczywiście gaża się nie zgadzala, bo co kurwa innego.

  Mówcie co chcecie, Janek to kocur jak chuj. Mamy szansę mieć w Polsce pierwszego gościa który drapnie mistorzstwo. I on to kurwa zrobi. #motivation.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.