Do nietypowej sytuacji doszło podczas ważenia przed UFC 228. Craig White, który zmierzy się jutro z Diego Sanchezem… pocałował rywala w nos. Poniżej krótkie wideo z całego zajścia.

Jak wiemy takie akcje potrafią się mocno mścić na zawodnikach. Sanchezowi z pewnością nie spodobało się zachowanie White’a – możliwe, że Anglik specjalnie chciał rozjuszyć przeciwnika.

26 KOMENTARZE

 1. Rozjuszony Diego będzie bardzo niebezpieczny, to już tak prawie jakby dostał bombę i jak to Diego wstał i walczył.

  Nie na bieżąco chyba jesteś, ostatnio juz nie wstaje po bombach :-}

 2. Da radę, ja zawsze w niego wierzę.

  No jak z takim zawodnikiem nie da rady to…:beczka:

  Taka ciekawostka – Diego ostatnią walkę wygrał przez skończenie 10 lat temu, może taka rocznica to dobra okazja :lesnarhappy:

 3. Pytanie tylko po chuj takie akcje? Chciał "rozjuszyć" rywala?!!?? Zawodnika przed walką, napakowanego adrenaliną, w skupieniu żeby czegoś nie odjebać tylko poczekać do momentu przekroczenia oktagonu? Ktoś kiedyś nie wytrzyma i tak trafi w szczękę, że walka będzie anulowana, bo już będzie po wszystkim na ważeniu.

 4. Pytanie tylko po chuj takie akcje? Chciał "rozjuszyć" rywala?!!?? Zawodnika przed walką, napakowanego adrenaliną, w skupieniu żeby czegoś nie odjebać tylko poczekać do momentu przekroczenia oktagonu? Ktoś kiedyś nie wytrzyma i tak trafi w szczękę, że walka będzie anulowana, bo już będzie po wszystkim na ważeniu.

  i'm not gay, im not gay! :lol::lol::lol:

 5. i'm not gay, im not gay! :lol::lol::lol:

  Bardzo dobre:applause: Szkoda, że na ważeniu tego nie odstawił. Właśnie o tym pisałem. Pocałunek faceta do faceta jest niezręczny jak cholera nawet jak jest niejako częścią scenariusza, a co dopiero w takiej sytuacji, czyli właśnie adrenalina na maksa.

  //Przypomniałem sobie o jeszcze jednej akcji

 6. Bardzo dobre:applause: Szkoda, że na ważeniu tego nie odstawił. Właśnie o tym pisałem. Pocałunek faceta do faceta jest niezręczny jak cholera nawet jak jest niejako częścią scenariusza, a co dopiero w takiej sytuacji, czyli właśnie adrenalina na maksa.

  //Przypomniałem sobie o jeszcze jednej akcji

  Na Diego to na pewno zadziała 😆 A wyobrażasz sobie co by sie stało jakby Conor pocałował Khabiba :antonio:Co to by sie wtedy odpierdoliło 😆

 7. A wyobrażasz sobie co by sie stało jakby Conor pocałował Khabiba :antonio:Co to by sie wtedy odpierdoliło 😆

  Obstawiam, że mogłoby się to skończyć odwołaniem walki nawet bez potrzeby rękoczynów na ważeniu. Khabib by pewnie wyszedł i nie wrócił. Względy religijne pewnie też by odegrały rolę, Conor miałby przewalone.

 8. Bardzo dobre:applause: Szkoda, że na ważeniu tego nie odstawił. Właśnie o tym pisałem. Pocałunek faceta do faceta jest niezręczny jak cholera nawet jak jest niejako częścią scenariusza, a co dopiero w takiej sytuacji, czyli właśnie adrenalina na maksa.

  //Przypomniałem sobie o jeszcze jednej akcji

  To chyba nigdy nie widziałeś w akcji pijanych wujków na dobrym polskim weselu. 😆

 9. Na Diego to na pewno zadziała 😆 A wyobrażasz sobie co by sie stało jakby Conor pocałował Khabiba :antonio:Co to by sie wtedy odpierdoliło 😆

  Allah by pi€rd@lnął niszczycielską  mocą w kulę ziemską.

 10. Obstawiam, że mogłoby się to skończyć odwołaniem walki nawet bez potrzeby rękoczynów na ważeniu. Khabib by pewnie wyszedł i nie wrócił. Względy religijne pewnie też by odegrały rolę, Conor miałby przewalone.

  swoja droga zastsnawiam sie na ile sobie pozwoli conor w swoim trashtalku wzgledem khabiba, brawie w wierze maja bardzo slabe poczucie humoru.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.