Diego Sanchez (MMA 21-3, UFC 10-3, 8 w rankingu MMARocks w lekkiej) ogłosił na swoim twitterze jego powrót do kategorii półśredniej odbędzie się na UFC 114, 29 maja w Las Vegas. Przeciwnikiem niedawnego pretendenta do tytułu UFC w wadze lekkiej będzie utalentowany Anglik John Hathaway (MMA 12-0, UFC 3-0).

Zwycięzca pierwszego TUFa powróci do limitu 170 funtów bo trzech walkach w kategorii niżej,  w których pokonał Joe Stevensona i Claya Guida oraz został zdeklasowany przez B.J. Penna.

22-letni Hathaway wygrał swoje wszystkie trzy walki w Octagonie, pokonując kolejno Toma Egana, Ricky’ego Story’ego i Paula Taylora.

Dodatkowo MMAJunkie informuje, że na gali dojdzie to starcia w wadze ciężkiej pomiędzy oficjalnym rekordzistą UFC w szybkości nokautu Toddem Duffeem (MMA 6-0, UFC 1-0) i Mike’iem Russow (MMA 12-1, UFC 1-0). Wstępna rozpiska.

Powoli pojawiają się też pojedynki na kolejną UFC 115 w Vancouver. Jak informuje MMAWeekly Tyson Griffin (MMA 14-2, UFC 7-2) powróci po kontuzji przeciwko Evanowi Dunhamowi (MMA 10-0, UFC 3-0), a jak podaje GroundandPound.de przeciwnikiem zwycięzcy dziewiątego TUFa Jamesa Wilksa (MMA 6-3, UFC 1-1) będzie Niemiec urodzony w Polsce Peter Sobotta (MMA 8-2, UFC 0-1). Rozpiska.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.