Diego Sanchez udzielił wywiadu po walce z Marcinem Heldem na UFC Fight Night 98, w którym wypowiada się bardzo pozytywnie o Polaku:

Zawodnik, z którym walczyłem dzisiaj, jest twardym gościem. To prawdopodobnie najbardziej wymagający wojownik z bazą w Jiu-Jitsu, z jakim kiedykolwiek się mierzyłem. Dźwignie na nogi zapinał w dobrych momentach i było z tym dużo roboty. Najgroźniejszym momentem w walce była ta gilotyna. Po gościu od skrętówek nie spodziewałem się gilotyny. Była ciasno dopięta i musiałem zareagować jak ninja, żeby się z tego wydostać – wspiąłem się nogami po klatce. Ja nigdy się nie poddaję. Taką mam mentalność – nigdy nie klepię.

Sanchez jest zadowolony ze swojego występu,w którym – jak twierdzi – niemal skończył Helda przed czasem:

Jeśli zobaczycie go po walce… On nie mógł  wstać, obiłem go po ciele, trafiałem go w korpus i niemal znokautowałem go łokciami z góry w parterze. Fani dali mi dodatkową energię.

14 KOMENTARZE

 1. Po walce z Marcinem nos dwukrotnie większy i taki pijacko czerwony xD Szkoda, że Marcin nie lepiej wygląda i przede wszystkim bez zwycięstwa.

 2. Powinien podziękować Heldowi za to że był tak przewidywalny i robił to co zawsze.

 3. Miło, że Sanchez w taki sposób wypowiedział się o umiejętnościach Helda. Przynajmniej tą gilotyną go zaskoczył troche 😀

 4. Jak już pisałem wcześniej Diego Sanchez to mega fajny zawodnik. A i potwierdził w sumie to, o czym pisałem czyli o Bjj Marcina.

 5. andrew_

  Tu poszedł jeszcze dalej 🙂

  Fajnie jakby Marcin z tego zaproszenia skorzystał. Sanchezowi będę kibicował jak zawsze, chyba, że będzie walczył z naszym.

 6. Jakim

  ale mam beke z tych co mówili ze sanchez jest nalesnikiem w parterze xd

  Przecież on wywodzi sie z grapplingu. Tylko zakochał się w napierdalaniu wiatrakami. 😆

 7. Jakim

  ale mam beke z tych co mówili ze sanchez jest nalesnikiem w parterze xd

  Ktos tak mowil? Pokaz wpisy

 8. dssport

  Ktos tak mowil? Pokaz wpisy

  Sam w temacie sprawozdawczym z walki przytaczałem fakty obalające takie "widzi mi się" niektórych użytkowników. Niestety, niektórzy dalej uważają, że Sanchez jest tak cienki w parterze, że tylko zmęczenie Helda zdołało ocalić Diega przed poddaniem.

 9. Potwierdzam, było mnóstwo takich wpisów 🙂 a najpopularniejsze to 30sekundowe wiatraki i over miało być xd

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.