Lauzon vs Sanchez UFC 200

Ariel Helwani nie raz zdradzał pojedynki, które później były oficjalnie ogłaszane przez UFC. Tym razem dziennikarz na portalu MMAFighting ujawnił, że na UFC 200 planowane jest starcie Joego Lauzona z Diego Sanchezem.

Lauzon (MMA 25-11) w grudniu zeszłego roku uległ Evanowi Dunhamowi. Choć zawodnik jest maszynką do bonusów (13 nagród na koncie), to nie da się ukryć, że walczy w kratkę. Każde jedno lub dwa zwycięstwa, przeplata taką samą ilością porażek i tak od 2008 roku. Co ciekawe Sanchez (MMA 26-8) jest w podobnej sytuacji, ale w przeciwieństwie do swego rywala, do tego boju będzie podchodził po wygranej nad Jimem Millerem.

UFC 200 odbędzie się 9 lipca w Las Vegas.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

39 KOMENTARZE

 1. Miszon

  A można statystycznie określić czy będzie bonus?

  mysle, ze mozna, ale nie chce mi sie zaglebiac 😀

 2. Lubię obu, tak więc mam dylemat, mam nadzieję, że będzie dobra walka i że jak wygra Diego, to faktycznie wygra, a nie zauroczy wiatrakami sędziów…

 3. Oczywistym jest, że ta walka będzie prelimem na tej gali, ale chciałbym, żeby właśnie TAKIE starcia na tych prelimach miały miejsce!

 4. Oczywistym jest, że ta walka będzie prelimem na tej gali, ale chciałbym, żeby właśnie TAKIE starcia na tych prelimach miały miejsce!

 5. #TeamSanchezDiego pojebaniec urwie głowę Lauzonowi swoimi cepami!!!Nie, no mam taką nadzieję chociaż.

 6. VoRaNeK

  Ariel dzisiaj o tym napomknął jednak sieć wiedziała już o tym wcześniej. Jakoś 19 marca 😉

  Diego w sumie powinien dostawać tylko takie walki.

 7. VoRaNeK

  Ariel dzisiaj o tym napomknął jednak sieć wiedziała już o tym wcześniej. Jakoś 19 marca 😉

  Diego w sumie powinien dostawać tylko takie walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.