Esther Lin / MMAFighting.com

(Fot. Esther Lin / MMAFighting.com)

W ostatnim czasie kilku zawodników podjęło decyzję o zmianie kategorii wagowej. Do Uriaha Fabera, Toma Lawlora, Brendana Schauba czy Cezara Ferreiry dołącza Diego Sanchez. „The Dream” (MMA 25-7), który przez swoją długą karierę toczył boje w kategoriach półśredniej i lekkiej, ogłosił zejście z wagą do dywizji piórkowej – kolejny pojedynek stoczy w limicie 145 funtów. Zawodnik poinformował o tym podczas programu the MMA Road Show with John Morgan:

Schodzę do kategorii piórkowej. Czeka na mnie tam dużo świetnych walk. Wiem, że będę stanowił o sile tej dywizji.

Diego zapewnia, że będzie w stanie bez problemów zmieścić się w nowym limicie wagowym. Z kategorii półśredniej do lekkiej zszedł bez większych utrudnień, więc teraz przy odrobinie wysiłku zrzuci dodatkowe kilogramy. Sanchez jako potencjalnych rywali wskazał Claya Guidę i Conora McGregora, jednak na chwilę obecną celuje w konkretne nazwisko – w kolejnym boju chciałby skrzyżować rękawice z Ricardo Lamasem:

Lamas powraca po porażce przez nokaut, ale jest gościem, który w swoich walkach ciągle wywiera presję i brnie do przodu. On nie unika walki. Chciałbym pojedynków właśnie z takimi rywalami jak Lamas – dzięki nim mógłbym pokazać w pełni swoje umiejętności i dać fanom dobre widowisko.

4 KOMENTARZE

  1. Dobry fajt był by zapewne z Conorem. Co ja gadam, lepsze by były staredowny i trash talk 😀

  2. To Brendan Schaub zszedł do LHW?Za dużo ostatnio pracuję skoro mi ten news umknął.Kogo by chciał na początek? Wiadomo coś o debiucie?

  3. Z Conorem pewnie jedne z najlepszych trash-talkow i stare-downow moglibysmy sie spodziewac :DDZ Bullym na tak 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.