sanchez-diego
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Diego Sanchez do tej pory występował w kategorii lekkiej. Teraz jednak zamierza zejść do piórkowej kategorii, w której na wstępie przywita go Ricardo Lamas.

Sanchez w ostatnim boju wygrał na punkty z Rossem Pearsonem. Wygrana ta jednak była bardzo kontrowersyjna. Tak bardzo, że Dana White wypłacił Pearsonowi dodatek za „zwycięstwo” w tym pojedynku. Wcześniej zaliczył dwie porażki z rzędu, kolejno z zawieszonym dziś za sterydy Melendezem oraz Jurym. To właśnie z Gilbertem stoczył w 2013 walkę roku.

Lamas w kwietniu walczył z Chadem Mendesem. Bój ten przegrał w pierwszej rundzie przez nokaut. Wcześniej miał okazję konfrontować się z Jose Aldo o pas, jednak i ten pojedynek poszedł nie po jego myśli i Aldo wygrał cztery z pięciu rund u wszystkich sędziów.

Obaj zawodnicy spotkają się na gali The Ultimate Fighter Latin America 2 Finale: Brown vs. Gastelum, która odbędzie się 21 listopada w Meksyku.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

14 KOMENTARZE

 1. Jebany, ma jakis odwrotny metabolizm. Zaczynał w średniej bodajże, a teraz piorkowa. Ja odwrotnie kurwa, tylko juz jakis czas minąłem polciezka…. :huh:

 2. maras

  Jebany, ma jakis odwrotny metabolizm. Zaczynał w średniej bodajże, a teraz piorkowa. Ja odwrotnie kurwa, tylko juz jakis czas minąłem polciezka…. :huh:

  Florian też tak miał. To pokazuje, jak MMA (a raczej przygotowanie dietetyczne) poszło do przodu w ciągu ostatnich lat.

  michi972

  Najprawdopodobniej skończy się jak wypad Penna do piórkowej

  Mam dziwne wrażenie, że tak właśnie będzie.

 3. No nie wiem. Organizm już mocno wyeksploatowany, do tego niższa kategoria, gdzie zawodnicy będą szybsi.
  Jakoś tutaj nie widzę Sancheza.

 4. maras

  Jebany, ma jakis odwrotny metabolizm. Zaczynał w średniej bodajże, a teraz piorkowa. Ja odwrotnie kurwa, tylko juz jakis czas minąłem polciezka…. :huh:

  To sie nazywa dorastanie 😆

 5. Walka może być mega ale sądzę że Lamas bez problemów ogarnie Diego.Jednak War Sanchez.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.