sanchez-diego
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Diego Sanchez do tej pory występował w kategorii lekkiej. Teraz jednak zamierza zejść do piórkowej kategorii, w której na wstępie przywita go Ricardo Lamas.

Sanchez w ostatnim boju wygrał na punkty z Rossem Pearsonem. Wygrana ta jednak była bardzo kontrowersyjna. Tak bardzo, że Dana White wypłacił Pearsonowi dodatek za „zwycięstwo” w tym pojedynku. Wcześniej zaliczył dwie porażki z rzędu, kolejno z zawieszonym dziś za sterydy Melendezem oraz Jurym. To właśnie z Gilbertem stoczył w 2013 walkę roku.

Lamas w kwietniu walczył z Chadem Mendesem. Bój ten przegrał w pierwszej rundzie przez nokaut. Wcześniej miał okazję konfrontować się z Jose Aldo o pas, jednak i ten pojedynek poszedł nie po jego myśli i Aldo wygrał cztery z pięciu rund u wszystkich sędziów.

Obaj zawodnicy spotkają się na gali The Ultimate Fighter Latin America 2 Finale: Brown vs. Gastelum, która odbędzie się 21 listopada w Meksyku.

14 KOMENTARZE

 1. Jebany, ma jakis odwrotny metabolizm. Zaczynał w średniej bodajże, a teraz piorkowa. Ja odwrotnie kurwa, tylko juz jakis czas minąłem polciezka…. :huh:

 2. Jebany, ma jakis odwrotny metabolizm. Zaczynał w średniej bodajże, a teraz piorkowa. Ja odwrotnie kurwa, tylko juz jakis czas minąłem polciezka…. :huh:

  Florian też tak miał. To pokazuje, jak MMA (a raczej przygotowanie dietetyczne) poszło do przodu w ciągu ostatnich lat.

  Najprawdopodobniej skończy się jak wypad Penna do piórkowej

  Mam dziwne wrażenie, że tak właśnie będzie.

 3. No nie wiem. Organizm już mocno wyeksploatowany, do tego niższa kategoria, gdzie zawodnicy będą szybsi.

  Jakoś tutaj nie widzę Sancheza.

 4. Jebany, ma jakis odwrotny metabolizm. Zaczynał w średniej bodajże, a teraz piorkowa. Ja odwrotnie kurwa, tylko juz jakis czas minąłem polciezka…. :huh:

  To sie nazywa dorastanie 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.