Kontrowersyjny Diego Brandao (MMA 21-11) zanotował w sobotę jedno z najcenniejszych zwycięstw w dotychczasowej karierze. Do pojedynku z niepokonanym od wielu walk Muradem Machaevem wychodził jaku underdog, a mimo to zaprezentował się świetnie, ostatecznie poddając rywala w drugiej rundzie:

Brazylijczyk niedawno pożegnał się z UFC po zaledwie jednej porażce (z Brianem Ortegą), ale nie to było powodem jego zwolnienia. Zawieszenie przez USADA za marihuanę i oskarżenie o napaść z bronią w ręku (o czym szerzej pisaliśmy tutaj) zaważyły na decyzji największej organizacji MMA na świecie.

Brandao pokazał wczoraj, że jest wciąż w formie. Od czasu porażki z Conorem McGregorem wygrał trzy pojedynki i przegrał jeden, dlatego wielu polskich fanów chętnie zobaczyłoby go w starciu z… Mateuszem Gamrotem. „Gamer” ma bronić pasa mistrza wagi lekkiej KSW w maju na PGE Stadionie Narodowym, ale wciąż nie jest znane nazwisko jego rywala. Nie wiadomo, jak wyglądają zapisy kontraktowe Brazylijczyka, ale jeśli nie podpisał umowy wyłącznościowej z organizacją Fight Nights, dla której stoczył wczoraj pojedynek, to wielu fanów ucieszyłoby się, gdyby KSW postarało się o zatrudnienie Brandao.

24 KOMENTARZE

 1. Wydaję mi się, że Brandao będzie sobie dużo pieniążków życzył za taki wyjazd do Polski.

  Poddanie pierwszorzędne.

 2. Brandao pokazał wczoraj, że jest wciąż w formie. Od czasu porażki z Conorem McGregorem wygrał trzy pojedynki i przegrał jeden, dlatego wielu polskich fanów chętnie zobaczyłoby go w starciu z… Mateuszem Gamrotem. "Gamer" ma bronić pasa mistrza wagi lekkiej KSW w maju na PGE Stadionie Narodowym, ale wciąż nie jest znane nazwisko jego rywala. Nie wiadomo, jak wyglądają zapisy kontraktowe Brazylijczyka, ale jeśli nie podpisał umowy wyłącznościowej z organizacją Fight Nights, dla której stoczył wczoraj pojedynek, to wielu fanów ucieszyłoby się, gdyby KSW postarało się o zatrudnienie Brandao.

  Nie strasz, nie strasz. Przecież wiadomo, że przeciwnikiem Gamera będzie następny "brazylijski kot" z Jungle fight.

 3. Nie strasz, nie strasz. Przecież wiadomo, że przeciwnikiem Gamera będzie następny "brazylijski kot" z Jungle fight.

  A niech tam będzie nawet Harry Lepper, Gamrot to kozak i potrafi wypunktować każdego 😉

 4. Poddanie kosmos! Chyba ladniejszego nie widzialem bez kitu! Brandao ze swoja barwna przeszloscia idealnie pasuje do KSW!

 5. Dlaczego go zwolnili z UFC?Zioło czy źle kojarzę

  Miczi kurwać! Czytaj treść newsa a nie nagłówki to będziesz wiedział.

 6. Poddanie kosmos! Chyba ladniejszego nie widzialem bez kitu! Brandao ze swoja barwna przeszloscia idealnie pasuje do KSW!

  chcesz powiedziec , ze ma za soba wystepy w cyrku ?

 7. Po co jakiś Brandao? Zestawią Gamera z jakimś Ogórinho z Dżangl Fajtu i ogłoszą, że oto brazylijski król nokautów przybywa uświetnić swoją osobą najlepszą i największą federację zaraz po UFC. Cebula nie zna Brandao, to po kiego mają się na niego wykosztować? Lepiej opłacić watahę karłów i kilka lasek dyndających na kółkach. Będzie szoł, będzie ppv.

 8. chcesz powiedziec , ze ma za soba wystepy w cyrku ?

  A wiesz za co go wywalili? Nawet w newsie masz o tym… Nie pilem do cyrku i gdzie wystepowal…

 9. Wolałbym widzieć Gamera z prawdziwym lekkim, a nie naciąganym. Diego zawsze lubiłem oglądać w akcji dzięki TUF'owi, ale nie widzę sensu by startował w lekkiej. On to w ogóle powinien o 135lbs jedynie myśleć.

 10. Wolałbym widzieć Gamera z prawdziwym lekkim, a nie naciąganym. Diego zawsze lubiłem oglądać w akcji dzięki TUF'owi, ale nie widzę sensu by startował w lekkiej. On to w ogóle powinien o 135lbs jedynie myśleć.

  Dokladnie. Brandao to maly kajtek i Gamer by nim rzucal jak szmaciana lalka…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.