Kontrowersyjny oraz przebojowy zawodnik podpisał kontrakt z organizacją ACA. Brazylijczyk, Diego Brandao, będzie teraz występował dla organizacji znanej polskiej publiczności. Zawodnik ogłosił angaż w ACA na swoim profilu na Instagramie.

Nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się Brandao (24-13 MMA) na ACA 96 w Łodzi. W przeszłości Diego mierzył się z m.in. Conorem McGregorem, Brianem Ortegą czy Dustinem Poirierem. Ostatnio występował on w FNG oraz Rizin. Zawodnik 20 z 24 zwycięstw w swojej karierze zdobywał przed czasem. Brazylijczyk to także zwycięzca 14. edycji programu The Ultimate Fighter w kategorii piórkowej.

16 KOMENTARZE

 1. nie zapomnę jak go na gali w Rosji prawie publika rozniosła XDDDDD

  bardzo mocny zawodnik, nie wiem kto z polskich zawodników miałby go pokonać

 2. Dawać mu Helda, dobra walka by była dla Marcina.

  Yyyy… Ty tak naprawdę? Przecie, są duże szanse, że Heldzik by w papę zgarnął, a po co?

 3. po co?

  Po jajco. Marcin mówił, że chce wrócić do UFC a zwycięstwo z Brandao da mu więcej niż poskręcanie jakiegoś no name'a.

 4. Świetne zestawienie  :applause: , KSW niech nadal stoi  i patrzy jak inne organizacje zbierają  dobre nazwiska , chociaż w sumie . . . Lepiej zająć się FFF i tam szukać ryb :kawulpokapoka:

 5. Świetne zestawienie  :applause: , KSW niech nadal stoi  i patrzy jak inne organizacje zbierają  dobre nazwiska , chociaż w sumie . . . Lepiej zająć się FFF i tam szukać ryb :kawulpokapoka:

  Przecież ksw to Biznes. W Polsce nie zapelnisz hali (czyli nie zarobisz ) sportem . Walki same w sobie są  nudne, to lepiej popatrzeć jak znani fricy się tarzają niż jacyś brazole

 6. Przecież ksw to Biznes. W Polsce nie zapelnisz hali (czyli nie zarobisz ) sportem . Walki same w sobie są  nudne, to lepiej popatrzeć jak znani fricy się tarzają niż jacyś brazole

  :razz:utinlaugh: No tak . .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.