diego_brandao

Walczący w wadze piórkowej UFC, Diego Brandao został w piątkowy wieczór aresztowany i oskarżony o napaść z bronią w ręku oraz pobicie według portalu ABQJournal.

Brandao miał wdać się w spór z DJ`em w klubie ze striptizem o nazwie „Knockouts” po czym opuścił klub. Przy próbie ponownego wejścia odmówiono mu tego ze względu na wcześniejszy incydent. Według policji, mimo odmowy próbował wejść do środka używając siły i prowokując do walki zadając ciosy w kierunku ochroniarzy.

Gdy próbował wejść do klubu po raz trzeci, w ręku trzymał broń którą wycelował w kierunku stojącej przed klubem osoby, oraz pracownika klubu którego dodatkowo uderzył ową bronią zanim udał się się do swojego samochodu. Zawodnik opuścił już areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 15 000 dolarów.

UFC zamieściło poniższe oświadczenie w tej sprawie:

„Jesteśmy świadomi, problemów Diego Brandao który został aresztowany piątek po kłótni w klubie w Albuquerque, N.M. Jesteśmy w trakcie zbierania bardziej szczegółowych informacji na temat.

Jesteśmy zaniepokojeni wagą zarzutów ale ważne jest, aby pamiętać, że Brandao ma prawo do rzetelnego procesu w sądzie. Nie będziemy komentować tej sprawy do czasu zdobycia nowych informacji.”

Brandao ma obecnie zaplanowane na wtorek przesłuchanie przed komisją sportową stanu Nevada w sprawie pozytywnego testu w którym wykryto metaboliy po walce z Brianem Ortegą na gali UFC 195.

24 KOMENTARZE

 1. Klasyczny przykład – najpierw wstrzykiwal marihuaen, potem rozwiazlosc i sodomia, a na końcu kryminał. Marihuaen – not even once DC

 2. Jakoś mnie to nie dziwi, przypominam sobie sytuację, w której groził zawodnikowi, że go załatwi nożem.

 3. Jesteśmy zaniepokojeni wagą zarzutów ale ważne jest, aby pamiętać, że Brandao ma prawo do rzetelnego procesu w sądzie. Nie będziemy komentować tej sprawy do czasu zdobycia nowych informacji."

  Szkoda że tak nie twierdzili przy wypadku Jonesa, czy przy problemach Thiago Silvy.

 4. Z jakim znowu DJem? O Demetriousa Johnsona chodzi?

  wejść do środka używając siły i prowokując do walki poprzez zadawanie ciosów.

  Zważywszy na wagę to o bójce nie mogło być mowy DC

 5. Dragi i koks robią większe spustoszenia w Brazolskich głowach- dr. hab. Lekarz medycyny sądowej Brunon Hoołyst

 6. Każdy zawodnik UFC powinien mieć zakaz zbliżania się do Albuquerque, N.M. To jakiś trójkąt bermudzki albo złe miasto.

  Jak grałem za dzieciaka w Road Race na komodorcu, to też zawsze spierdoliłem etap do Albukerki…

 7. Kolejny człowiek, któremu życie zniszczyły marihuany.

  Zawsze już będzie miał etykietę ćpuna koksiarza. Problemy z USADA, problemy z policją i prawem to nic w porównaniu do problemów psychicznych i zdrowotnych jakie ma i będzie miał. Jak widać naćpany zawodnik kompletnie stracił nad sobą panowanie i nie wiedział co i gdzie robi.

  Marihuany są znane z tego, że robią kompletną sieczkę z mózgu, niszczą od środka. Codziennie na całym świecie przez marihuany umiera 200.000 ludzi, a kilka milionów choruje przez nich na AIDS. Cierpią ich rodziny i znajomi.

  Dlatego każdy zawodnik powinien się milion razy zastanowić, czy warto sięgać po marihuany albo inne takie sterydy przed walkami.

  Born miał rację, walczmy z tym złem!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.