Wygląda na to, że Lyoto Machida wróci do oktagonu już w październiku tego roku. Brazylijczyk zmierzy się na gali UFC Fight Night 119 w Sao Paulo z Derekiem Brunsonem.

Machida wróci do startów w MMA po przerwie spowodowanej zawieszeniem ze strony USADA. Brazylijczyk po przejściu do dywizji do 84 kilogramów ma bilans 3-3. Dragon to były mistrz kategorii półcięzkiej.

Brunson w ostatniej walce pokonał Dana Kelly’ego przez błyskawiczny nokaut w pierwszej rundzie pojedynku. Przed tym starciem Derek dwukrotnie przegrał – najpierw został znokautowany przez Roberta Whittakera, następnie po kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej odniósł porażkę z Andersonem Silvą.

UFC Fight Night 119 odbędzie się 28 października w Sao Paulo w Brazylii.

18 KOMENTARZE

  1. Lyoto rozważnie. Wolał kogoś na przetarcie niż od razu walkę z jedynym i nie powtarzalnym, najlepszym w Polsce i najlepszym Europie, Mamedem Khalidovem :mamed:

  2. Ponad 2 lata przerwy Lyoto. Z jednej strony to dobrze, bo chłop sporo przyjął w ostatnich walkach, ale z drugiej będzie zardzewiały jak titanic na dnie oceanu…

  3. Mimo całej sympatii do Machidy, jakoś nie widzę go w tej walce jeśli wyjdzie poza pierwsza rundę. Murzyn za silny.

  4. Nareszcie powrót Lyoto, uwielbiam tego zawodnika. Mam nadzieję, że jeszcze parę niezłych zwycięstw mu się uda zdobyć.

  5. Lyoto odprawi Derecka kaosem z kontry. Brunson odsłania się przy swoich furiackich atakach co będzie wodą na młyn dla Machidy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.