W weekend żadna większa nie organizowała swojej gali, jednak na ringach całego świata odbylo się kilka ciekawych walk. W charytatywnej imprezie Fighting For Kidz zwycięski debiut w MMA odnotował Andre Galvo (MMA 1-0), jednak Brazylijczyk nie miał łatwej przeprawy. Jeremiah Metcalf (MMA 9-5) dwa razy posyłał go na deski w pierwszej rundzie, a tegoroczny mistrz świata BJJ miał spore problemy z przeniesieniem walki do parteru, jednak w drugiej rundzie udane obalenie pozwoliło mu szybko zakończyć walkę przez balachę.

Po imponujących nokautach Pedro Rizzo i Gilberta Yvela wydawało się, że Roman Zentsow (MMA 17-13) może być kolejnym Rosjaninem obok braci Emelianenko i Kharitonova w czołówce wagi ciężkiej na świecie. Niestety od czasu upadku Pride Zentsow walczy ze zmiennym szczęściem, w piątek na gali M-1 Challange w Korei pokonał go Sang Soo Lee (MMA 9-4). Koreańczyk naruszył Rosjanina kilka razy w stójce by ostatecznie poddać z pleców pod koniec pierwszej rundy. Poniżej walka do obejrzenia.

Wynik walki Kanga z gali Spirit MC też poniżej.

Denis Kang (MMA 30-10-1) przerwał złą passę i walce wieczoru na gali Spirit MC w Korei pokonał po raz trzeci w karierze Jae Young Kima (MMA 10-6). Znokautowanie Koreańczyka zajęło mu półtorej minuty, co ciekawe wszystkie ich pojedynki trwały łącznie niecałe cztery minuty.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.