Na UFC 235 Tyron Woodley stanie w obronie swojego tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej w walce z mocnym Kamaru Usmanem. Przy okazji UFC w Fortalezie, Demian Maia, który pokonał w Brazylii Lymana Gooda, wypowiedział się na temat pojedynku swoich dwóch byłych rywali.

To bardzo ciężka walka do wytypowana. Chcę być konsekwentny w tym co mówię – wierzę, że Woodley pokazał już dlaczego jest faworytem tej walki. Mam jednak przeczucie, nie wiem dlaczego – pewnie dlatego, że z nim walczyłem… Usman jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jest agresywny wtedy, kiedy trzeba, ale wie też jak walczyć. Myślę, że będzie mistrzem. Nie wiem czy stanie się to teraz, czy może za rok, ale na pewno kiedyś zdobędzie tytuł.

Maia przegrał zarówno z Woodleyem jak i z Usmanem przez decyzję sędziowską. Brazylijczyk po trzech przegranych z rzędu przełamał złą serię na UFC w Fortalezie, poddając Lymana Gooda w pierwszej rundzie.

11 KOMENTARZE

  1. Czyli jego typ to jest, że Wood jest faworytem i może wygra, ale on "czuje", że może Usman wygra. Ale może Usman nie wygra, ale wygra pas w przyszłości. OK.

  2. Powstrzymywalem sie zeby tego nie napisac (ale lekko)

    Maia wie ze Parobiec robu obu naraz, czytajcie miedzy wierszami toc to jasny przekaz :bleed:

  3. Powstrzymywalem sie zeby tego nie napisac (ale lekko)

    Maia wie ze Parobiec robu obu naraz, czytajcie miedzy wierszami toc to jasny przekaz :bleed:

    Amen

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.