Mistrz wagi muszej UFC Demetrious Johnson (MMA 28-2-1) z walki na walkę nie traci formy i odprawia kolejnych pretendentów do tytułu. Mimo świetnej serii, „Mighty Mouse” nie zamierza podkręcać tempa. W najnowszym odcinku programu „The MMA Hour” zdradził, ile razy chce zawalczyć w 2018 roku:

Taki jest plan – dwie walki.

Przeglądałem swoją stronę na Wikipedii i tam był okres, kiedy stoczyłem cztery pojedynki, obroniłem pas trzy razy w ciągu roku i miałem operację między tymi obronami. Uważam więc, że bezpiecznie jest celować w dwie obrony tytułu w tym roku. Zamierzam dwukrotnie obronić pas i pozostać zdrowy. Nie obawiajcie się, już niedługo ogłoszę, kiedy i z kim zawalczę.

Nieoficjalnie mówi się, że UFC chce doprowadzić do pojedynku „mistrz kontra mistrz” między Johnsonem a T.J. Dillashawem, który posiada pas mistrza wagi koguciej. Demetrious nie wyklucza takiej opcji:

Wyczekuję tego starcia, jeśli do niego dojdzie.

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe czy Mysza by poskładał lysego w klatce, jak myślicie? Dałem akurat jego bo jest dwa razy większy od Didżeja, równie dobrze zamiast lysego możecie sobie stracha wstawić, taki frikfajt bym obejrzał

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.