Informacja prasowa: 

Pasternak kontra Szczepański i wszystkie karty odkryte. Czołowy zawodnik kategorii koguciej spotka się z reprezentantem Hunter MMA Warszawa już 8 czerwca w Trzemesznie.

Dawid to zawodnik, którego nie mogło zabraknąć, kiedy organizujemy galę blisko jego rodzinnego Gniezna. Zawodnik, który jeszcze nie tak dawno walczył o miano numeru 1 w swojej kategorii w Polsce, to zawsze solidna dawka sportowych emocji. Duże doświadczenie, bogaty arsenał technik i świetna widowiskowość jego walk sprawiają, że kibice oglądają te starcia z wypiekami na twarzy.

Sławomira kibice Slugfestu znają z występu na naszej ostatniej gali, w Murowanej Goślinie. Jedyny podjął wtedy, na ostatnią chwilę, rękawicę rzuconą przez Dawida Śmiełowskiego. Podjął… i początek walki wcale nie zwiastował jego przegranej. Solidne przygotowanie zapaśnicze dało się zauważyć już od pierwszych sekund. Ogromna różnica wzrostu i zasięgu wtedy zrobiła swoje. Tym razem – gabaryty obu zawodników są bardzo zbliżone, więc zapowiada się zacięte starcie.

Kup bilet i już teraz zarezerwuj sobie dobre miejsce, by obejrzeć to i 9 innych, emocjonujących walk!

Kosztują:
30 zł – trybuna,
50 zł – płyta,
70 zł – VIP (miejsca najbliżej klatki)
Kupisz je w:
Trzemeszno – sklep odzieżowy Julia, ul. św. Wojciecha 21,
Gniezno – Części Samochodowe 777, ul. Fabryczna 6,
Telefonicznie:
Gniezno – 790 594 630
Poznań – 503 738 653

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.