David Zawada w swoim następnym pojedynku prawdopodobnie wystąpi na gali KSW. Niemiec ogłosił na swoim Facebooku podpisanie kontraktu na walkę w polskiej organizacji, jednakże nie stwierdził on jasno czy pojawi się w klatce federacji na najbliższej gali w Dublinie.

Here we go !!! I return to @ksw_mma octagon !!! News coming soon, watch out…

Publiée par David "Sagat" Zawada sur Jeudi 21 septembre 2017

Zawada (14-3 MMA) w klatce polskiej federacji wystąpił ostatni raz na KSW 37, kiedy to przez TKO pokonał Roberta Radomskiego. Bilans Sagata w organizacji wynosi 1-2. Ostatnio David sporo czasu spędził w American Top Team na Florydzie, gdzie trenował z m.in. Hectorem Lombardem.

25 KOMENTARZE

 1. W sumie to Sagat mógłby zmierzyć się z Irokezem na KSW 40 w Dublinie.

  Raczej nie ma sensu bo obskoczyłby na lajcie irokeza a nie o to chyba chodzi.

 2. Raczej nie ma sensu bo obskoczyłby na lajcie irokeza a nie o to chyba chodzi.

  A mi się wydaje, że walka byłaby bardzo wyrównana. Może nawet bym postawił na Irokeza ; )

 3. Długoo się ociągali z podpisaniem kontraktu. David już pod koniec lipca udostępniał na fb info o KSW w Irlandii i niejako zapowiadał swój powrót właśnie tam. A brat już chyba nawet cienia szansy na powrót do KSW nie ma.

 4. Z tego co kojarzę to Zawada zgłaszał akces do gali UFC w Gdańsku, nawet chyba Meeka wyzywał do walki.

  Czyli nic tylko czekać na kolejny masturbujący się wpis Kawulskiego, że kolejny zawodnik wybiera KSW na rzecz organizacji, która jest w dupie.

 5. Jeśli z Irokezem to będzie fajna walka, na korzyść Davida. Odkąd zaczął się identyfikować z nami, Polakami. Jakoś kibicuje temu chłopakowi. Życzę powodzenia i kolejnego zwycięstwa przed czasem w KSW!.

 6. Mi tam nie zawadza. Każdy kto opuszcza kurwidołek i walczy o marzenia, jeździ na zagraniczne campy ma moje poparcie. Powodzenia Sagat.

 7. KSW w Irlandii idzie na (he he he)  rekord. Żadna ich gala nie wzbudzała we mnie tak niskiego zainteresowania jak tak.

  Te cudo będzie w PPV czy normalnie Polsat?

 8. KSW w Irlandii idzie na (he he he)  rekord. Żadna ich gala nie wzbudzała we mnie tak niskiego zainteresowania jak tak.

  Te cudo będzie w PPV czy normalnie Polsat?

  PPV. Musza zarobić na gaze dla Pudzia i Cipka:kis: od tej gali przestaje kupować PPV::fu::

 9. KSW w Irlandii idzie na (he he he) rekord. Żadna ich gala nie wzbudzała we mnie tak niskiego zainteresowania jak tak.

  Fakt, rekordowo słabo im to wychodzi póki co. U Mroza mówili, że będzie kilka zaskoczeń, zwłaszcza dla irlandzkich fanów, a Irlandia chyba jeszcze się nie otrząsnęła po Fieldsie. Jedynie chyba jakiś mocny rywal dla Lipskiej i Cipao mogą to uratować, choć szczerze wątpię by podołali.

 10. Fakt, rekordowo słabo im to wychodzi póki co. …

  Może to efekt Narodowego. Zrobili coś dużego i trudno będzie teraz to przebić, tym bardziej, że zaczyna brakować sportowego potencjału.

 11. PPV. Musza zarobić na gaze dla Pudzia i Cipka:kis: od tej gali przestaje kupować PPV::fu::

  :crazy::crazy::crazy::crazy:

  Chyba sobie tym razem odpuszczę.

  :mamed:

 12. podesłałeś Martinowi na Twitterze? :mamed:

  Nie, bo jeszcze podpierdoli pomysł i zacznie sprzedawać jako KSW Wear :mamed:

 13. Pomijajac ME i porownujac ogloszone dotychczas zestawienia i nazwiska do tego co tydzien temu zaprezentowalo  na Wyspach Cage Warriors i jutro serwuje ACB, wszystkie te deklaracje o roli europejskiego lidera brzmia jak zart, do tego bardzo niskich lotow.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.