zawada

Na ostatniej gali KSW 37 w Krakowie w drugiej rundzie zastopował Roberta Radomskiego po ciosach, teraz szykuje się do kolejnej walki. David „Sagat” Zawada (MMA 13-3) 11 marca zawalczy na gali Superior FC 16 i po raz pierwszy spróbuje swoich sił w wadze lekkiej.

New Year! New targets! 11.03.2017 i give my lightweight debut Superior FC Dont miss it! be a Part!

Publiée par David "Sagat" Zawada sur Mercredi 4 janvier 2017

W 2016 roku Zawada stoczył dwie walki i oba starcia zakończyły się przed czasem na jego korzyść. W kwietniu w zaledwie 30 sekund pokonał Stefana Larisha na RFC 16, w grudniu natomiast zanotował swoje pierwsze zwycięstwo w KSW pokonując technicznym nokautem Roberta Radomskiego. Wcześniej w największej polskiej organizacji przegrywał z Borysem Mańkowskim (KSW 29) oraz Kamilem Szymuszowskim (KSW 33).

4 KOMENTARZE

  1. Jestem bardzo ciekawy jak wplynie  na Zawade ciecie, ale jesli nie oslabi go zbyt mocno to moze w tej kategorii sporo namieszac.

  2. Zawada w lekkiej to mocne wzmocnienie dla KSW, zwłaszcza, że poza Gamerem, Saszą, Barnaouim i Szulim nie ma w tej wadze nikogo.

  3. Zobaczymy jak Sagat poradzi sobie w niższej kategorii. W lekkiej KSW też łatwo mieć nie będzie, ale może dać niezłe pojedynki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.