Znany polskiej publiczności David Zawada (MMA 13-3) zawalczy w walce wieczoru na gali GMC 11 w Niemczech. 22 kwietnia w mieście Castrop-Rauxel naprzeciwko niego stanie Andreas Stahl. 

„Sagat” swoją ostatnią walkę stoczył na gali KSW 37 w Krakowie. Pokonał wtedy Roberta Radomskiego w drugiej rundzie przez TKO. Obecnie ma serię dwóch zwycięstw z rzędu. Zawada walczył już raz dla organizacji GMC w 2014 roku i to starcie zakończyło się zwycięstwem Davida w pierwszej rundzie.

Stahl (MMA 10-3) jest Szwedem i w ostatniej walce którą stoczył musiał uznać wyższość rywala. Miało to miejsce w październiku ubiegłego roku na gali EuroFC 01 a o werdykcie decydowali sędziowie. Ma też w swojej karierze dwie stoczone walki dla UFC, obie zakończone porażkami.

Zieht Euch die #GMC11 Fightcard rein! Tickets ab 33€ noch verfügbar!Welcher Fight ist Euer Favorit?

Publiée par GMC German MMA Championship sur Lundi 10 avril 2017

Na gali GMC zawalczą także Jacek Adamczyk zestawiony z Dawidem Baziakiem oraz Kamila Porczyk, która spotka się z Anitą Doganovą.

11 KOMENTARZE

 1. Nowy tytuł:

  Kamila Porczyk zawalczy na gali GMC 11 !

  Już od dawna wiadomo. 😕

  Co do Sagata, to dobry nabytek KSW. Dawać go Irokezowi na KSW 40 w drugiej połowie roku 😎

 2. Już od dawna wiadomo. 😕

  Co do Sagata, to dobry nabytek KSW. Dawać go Irokezowi na KSW 40 w drugiej połowie roku 😎

  W wywiadzie który niestety nie zostanie opublikowany bo stało się z nim coś złego Dawid mówił, że może zawalczy na KSW w drugiej połowie roku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.