Od jakiegoś czasu mówi się o ciekawym zestawieniu w kategorii średniej pomiędzy weteranami MMA, Jacare Souzą oraz Davidem Branchem. Jak w jednym z wywiadów stwierdził menadżer Brazylijczyka, ten nie jest zainteresowany walką z Amerykaninem. Branch nie poprzestaje jednak nawoływać o walkę z utytułowanym grapplerem wspominając mu, że może jeśli nie chce walczyć z najlepszymi to UFC nie jest miejscem dla niego.

20 KOMENTARZE

 1. Nie wiem dlaczego, ale MEGA mi się to spodobało. Super pomysł. DAWAJ KURWA ALIGATOR, CO SIĘ CYKASZ TEJ?

 2. Wyzwanie fajne i w sam raz przeciwnik dla Jacare pod efektownego suba.

  Branch by go ujebał. BJJ nie ma też złego. To, że LR go łatwo "poddał" w parterze nie znaczy, że jest chuowy. 🙂 (przewiduję argumenty, HA!)

 3. Branch by go ujebał. BJJ nie ma też złego. To, że LR go łatwo "poddał" w parterze nie znaczy, że jest chuowy. 🙂 (przewiduję argumenty, HA!)

  W stójce Branch też by zebrał baty, Santos jest legitnym strikerem, ale szczeny to on nie ma dobrej

 4. Starcie byłoby spoko. Tyle, że jeśli Gastelum dostanie titleshota, to Souza może walczyć z Weidmanem, albo Romero. A jeśli Weidman dostanie titleshota, to Souza może walczyć z Gastelumem lub Romero. Gość chce walczyć o pas, widzi minimum 2 dobre opcje dla siebie. Chce eliminatora i najlepszego dostępnego zawodnika. Chce zrobić eliminator ze swojej walki o pas i być tym następnym na pewno. A tak wygra z Branchem, a Gastelum/Weidman z kimś i co? I okaże się, że ich zwycięstwo jednego z nich będzie więcej warte i w najbliższym czasie najpierw Gastelum lub Weidman, a potem drugi z nich będą w pierwszej kolejności bić się o pas z Whittakerem.

 5. Branch by go ujebał. BJJ nie ma też złego. To, że LR go łatwo "poddał" w parterze nie znaczy, że jest chuowy. 🙂 (przewiduję argumenty, HA!)

  Jacare jest lepszy w parterze od LR, także nie wiem czego miałby tutaj szukać. Pozostaje jedynie stójka.

 6. Postawił Aligatora pod ścianą, może być dobre zestawienie i ciekawa kulanka, do czasu aż Jacare go podda. Team Aligator.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.