Darren Till postanowił przerwać ciszę w mediach społecznościowych po przegranej z Jorge Masvidalem na UFC w Londynie. Młody Anglik dał znać swoim fanom, że nie zamierza się poddawać i wróci jeszcze mocniejszy do oktagonu.

Ostatnia sobota była dla mnie ciężka, walczyłem z mocnym przeciwnikiem, Jorge Masvidalem. Ta gra nie należy do łatwych. Muszę poukładać sobie kilka rzeczy w głowie, czuję jakbym przez ostatni rok nieco się pogubił i nie skupiałem się na tym co powinienem.

Cały tydzień przebywam w Kanadzie, aby pozbierać myśli. Wrócę jako inny zawodnik, moi trenerzy nadal są najlepsi i jeszcze będziemy dominować tę grę przez lata. Nie mogę się doczekać powrotu do treningów, skupiony jak nigdy. Jestem to sobie winien!

Pokój, skurw*syny!

Dla Tilla była to druga przegrana w karierze i druga porażka z rzędu. W poprzednim pojedynku Anglik musiał uznać wyższość byłego mistrza kategorii półśredniej, Tyrona Woodleya, który poddał go w 2. rundzie pojedynku.

1 KOMENTARZ

  1. Uwielbiam te wykolejenia po wcześniejszych spuszczaniach , że "to będzie przyszły mistrz" "ale kozak , nie ma na niego mocnego w tej kategorii" itp itd

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.